Koszyk
Custom content
<p>This is custom content</p>

tags

    No tags have been specified yet.

na komary

Komary potrafią uprzykrzyć życie. Nie tylko hałasują, ale przede wszystkim szukają swoich ofiar, racząc ich ukąszeniem. Środki na komary mają na celu odstraszyć owady i zapobiegać niebezpiecznym ugryzieniom. Zawarta w nich substancja czynna tworzy skuteczną warstwę ochronną na skórze lub emituje substancje, chroniąc wybrany obszar. Popularnością cieszą się preparaty na komary w sprayu, które są łatwe w aplikacji i równie proste w transporcie, a także spirale, płytki i specjalne wkłady do urządzeń elektrycznych, które sukcesywnie wydzielają barierę ochronną w pomieszczeniu lub na wybranym obszarze na zewnątrz. Do dyspozycji oddajemy sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne substancje, które mogą być stosowane nawet na skórę dzieci oraz kobiet w ciąży. Ważnym czynnikiem jest wybór odpowiedniego rozwiązania z uwzględnieniem wszystkich czynników ostrzegawczych producenta na opakowaniu.

Skuteczny środek na komary

Dużym zaufaniem wśród grzybiarzy, wędkarzy, myśliwych i miłośników długich wycieczek na świeżym powietrzu cieszy się skuteczny środek na komary DEET. Spray nie tylko odstrasza komary, ale również świetnie radzi sobie w starciu z meszkami i niebezpiecznymi kleszczami. Nie wpływa negatywnie na jakość powietrza lub pH gleby. Właściwa aplikacja pomoże w zabezpieczeniu skóry przed insektami, dzięki czemu aktywności na powietrzu będą znacznie przyjemniejsze. Często organizowane w lecie grille i ogniska to czas wzmożonej obecności owadów. Warto rozważyć zakup odpowiednich preparatów. Środki na komary do ogrodu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z ich potencjału. Chętnie wybierana spirala nie łamie się i nie brudzi rąk. Metalowa podpórka znacznie ułatwia wydzielanie się substancji, która skutecznie odstrasza komary.

Jak złagodzić ukąszenia?

Gdy jednak dojdzie już do ukąszenia przez komary, a skóra swędzi i piecze, warto zaopatrzyć się w sprawdzone, łagodzące środki na komary. Są to m.in. kremy, również dostępne w naszej ofercie, takie jak VACO, krem łagodzący ukąszenia oraz ECO, krem dla dzieci. To preparaty do stosowania miejscowo na skórę. Krem VACO zawiera m.in. aktywny kolagen pochodzenia naturalnego, ujędrniający i jednocześnie nawilżający naskórek. Obecny też w składzie mentol zmniejsza uczucie świądu i zapewnia przyjemny efekt chłodzenia. Podobnymi właściwościami charakteryzuje się krem łagodzący dla dzieci ECO, który zawiera aloes, mentol, alantoinę oraz witaminę E. Kremy są niezwykle łatwe w stosowaniu - wystarczy niewielką ich ilość nanieść na swędzące miejsce. 

Aktywne filtry

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website