• Płyn na komary kleszcze meszki PRIDE EDITION 100 ml VACO
  • Płyn na komary kleszcze meszki PRIDE EDITION 100 ml VACO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Płyn na komary kleszcze meszki PRIDE EDITION 100 ml VACO

Repelent w płynie do odstraszania owadów takich jak komary, kleszcze i meszki. Przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę.

504
DV00290
5901821951791
11,99 pln
Ilość
Dostępny

Repelent w płynie do odstraszania owadów takich jak komary, kleszcze i meszki. Przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę. Tworzy skuteczną barierę ochronną przed owadami, dzięki czemu długotrwale i efektywnie chroni przed ukąszeniami komarów, kleszczy i meszek. Efekt odstraszania utrzymuje się do 5 godzin od jednokrotnej aplikacji. Preparat oparty na substancji DEET 15%. To, co wyróżnia to przyjemny zapach oraz wygodny atomizer, ułatwiający aplikację. Płyn VACO PRIDE to odpowiednia ochrona dla aktywności na świeżym powietrzu - idealny na spacery, piknik czy wieczornego grilla ze znajomymi. Sposób użycia Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować produktu na dłonie dzieci. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy. Aplikacja na skórę: 1 raz dziennie - dzieci od 12. roku życia. 2 razy dziennie - osoby dorosłe. W celu zapewnienia ochrony przez dłuższy okres czasu, należy ponownie zastosować produkt po upływie 4 godzin od pierwszego zastosowania.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5901821951791
MPN
DV00290

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto