cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO Płyn MAX na komary i kleszcze - DEET 30% - 80 ml

Stopień
1 Review

Repelent w płynie odstraszający komary, kleszcze i meszki. Zawiera DEET 30% i chroni przed owadami do 8h od jednorazowej aplikacji.

14,19 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00204

Repelent w płynie odstraszający komary, kleszcze i meszki. Zawiera DEET 30% i chroni przed owadami do 8h od jednorazowej aplikacji. Do stosowania bezpośrednio na odsłoniętą skórę. Wykazuje skuteczność wobec komarów i meszek bezpośrednio po zastosowaniu, natomiast wobec kleszczy – godzinę od zastosowania.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm.
  • Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe.
  • Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce.
  • Czynniki środowiska oraz potliwość skóry mogą wpływać na skuteczność produktu.
  • Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy. 

Produkt w rzadkich przypadkach może powodować wystąpienie podrażnienia skóry. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną, powierzchniami plastikowymi lub lakierowanymi.


Stosować maksymalnie 1 raz dziennie przez osoby powyżej 12 roku życia.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
etanol 40-75%, N,N-dietylo-m-toluamid [deet] około 35%, Butan-2-on około 2,5%, Propan-2-ol około 2,5%, geraniol około 0,1%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8847/22
Kod CN
3808 91 90
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV204

KARTA CHARAKTERYSTYKI VACO Płyn na komary, kleszcze i meszki MAX 30

Pobierz (299.03KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).