• Płyn na kleszcze, komary i meszki dla Dzieci od 1 roku życia 80 ml
  • Płyn na kleszcze, komary i meszki dla Dzieci od 1 roku życia 80 ml
Zobacz wszystkie produktyVACO

Płyn na kleszcze, komary i meszki dla Dzieci od 1 roku życia 80 ml VACO KIDS

Repelent w płynie przeznaczony do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Może być bezpiecznie stosowany u dorosłych i dzieci od 1. roku życia.

1964
DV00035
5907596406887
10,56 pln

(142,17 pln za litr)

Ilość
Dostępny

Repelent w płynie przeznaczony do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Może być bezpiecznie stosowany u dorosłych i dzieci od 1. roku życia. Środek został skomponowany specjalnie z myślą o najmłodszych w trosce o ich komfort i bezpieczeństwo. Preparat zapewnia barierę ochronną przed owadami, działając do 5 godzin po jednokrotnej aplikacji. Posiada przyjemny zapach i wygodny atomizer. Środek przeznaczony do stosowania na skórę. SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie nanosić na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu dłoni z ustami. Nie wdychać par produktu. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Produkt stosować na zewnątrz pomieszczeń lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z materiałami syntetycznymi (np. ubranie). · Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia – stosować maksymalnie 3 razy dziennie. · Dzieci pomiędzy 2-12 rokiem życia – stosować 2 razy dziennie. · Dzieci pomiędzy 1-2 rokiem życia - stosować raz dziennie. W przypadku dzieci w wieku 1-12 lat, produkt powinien być aplikowany przez dorosłych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5907596406887
MPN
DV00035

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto