cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

ECO Elektro + płyn na komary, meszki i muszki (Citronella, 60 nocy) - 45 ml

Stopień
1 Review

Elektrofumigator z płynem Citronella to produkt przeznaczony do odstraszania owadów takich jak komary, meszki, muszki. Wydziela przyjemny, cytrusowy zapach, który skutecznie zniechęca owady do przebywania w pomieszczeniach.

25,69 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 25,69 zł
Ilość
Dostępny

DV00080
ECO Elektro + płyn na komary, meszki i muszki (Citronella, 60 nocy) - 45 ml ECO Elektro + płyn na komary, meszki i muszki (Citronella, 60 nocy) - 45 ml

Siła Natury
odstrasza komary

Opakowanie ECO Elektro + płyn na komary, meszki i muszki (Citronella, 60 nocy) - 45 ml Opakowanie ECO Elektro + płyn na komary, meszki i muszki (Citronella, 60 nocy) - 45 ml
Odstrasza komary
komary

Urządzenie przyjemnym zapachem skutecznie odstrasza komary

Komary potrafią uprzykrzyć ciepłe letnie wieczory i odebrać spokojny sen w nocy.
Nieprzyjemny odgłos, fruwanie obok ucha oraz bolesne i swędzące ślady po ukąszeniach.
Elektrofumigator naturalnie odstrasza komary.

VACO MAX to maksymalna ochrona przed koamrami i kleszczami
Logo VACO Retail

Przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Substancja czynna

geraniol zaw. 0,31g/100g.

Sposób użycia

Wyjąć płyn VACO, odkręcić zabezpieczający i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Wkład musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazdka sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją aktywną. Produkt podłączony do prądu zapewnia skuteczność przez dłuższy czas (w dzień jak i przez całą noc – 8h). Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę. Używać w pomieszczeniu 8-15m² przy otwartych oknach. Po zastosowaniu przewietrzyć pomieszczenie.

WAŻNE

Zawsze używać i przechowywać urządzenie i płyn wymienny VACO w pozycji pionowej. Nie zasłaniać elektrofumigatora podczas jego użytkowania. Nie stosować w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby wrażliwe (dzieci, kobiety w ciąży, alergicy, osoby chore). W przypadku narażenia drogą oddechową zapewnić dostęp świeżego powietrza.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
propanol 80-90%, linalol 5-7%, 3,7-dimetrylookta-2,6-dienal 3-5%, octan linalylu 1-3%, cytronellal 0,25-0,5%, cyneol 0,25-0,5%, geraniol 0,25-0,5%, cytronellol 01-0,25%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8183/20
Kod CN
3808 91 90
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV80

Pobierz (589.63KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).