• Patyczki odstraszające komary i meszki Citronella 3 sztuki VACO
  • Patyczki odstraszające komary i meszki Citronella 3 sztuki VACO
  • Patyczki odstraszające komary i meszki Citronella 3 sztuki VACO
  • Patyczki odstraszające komary i meszki Citronella 3 sztuki VACO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Patyczki odstraszające komary i meszki Citronella 3 sztuki VACO

Bukowe patyczki zapachowe to podróż do świata aromatów. Ustawione w eleganckim i prostym wazoniku staną się ozdobą każdego domu, powoli uwalniając aromat wypełniający każde pomieszczenie.

7
DV00082
5901821958141
17,07 pln
Ilość
Dostępny

Bukowe patyczki zapachowe to podróż do świata aromatów. Ustawione w eleganckim i prostym wazoniku staną się ozdobą każdego domu, powoli uwalniając aromat wypełniający każde pomieszczenie. To jedyne patyczki, które w dyskretny sposób roztaczają wokół przyjemną woń świeżej, cytrusowej kompozycji zapachowej nietolerowanej przez owady. Bukowe patyczki zapachowe o działaniu odstraszającym owady takie jak komary, meszki i muszki. Wydzielają przyjemny, cytrusowy aromat, który nie jest tolerowany przez owady. Kompozycja produktu oparta jest na geraniolu, który znany jest z właściwości odstraszających owady. W zestawie znajduje się elegancka, porcelanowa podstawka. Patyczki nie tylko tworzą barierę ochronną przed komarami i meszkami, ale także pełnią funkcję ozdobną. Każde pomieszczenie pełne zapachu zyskuje niepowtarzalny klimat oraz gwarantuje komfort podczas przebywania bez uciążliwego towarzystwa owadów. SPOSÓB UŻYCIA: 1.Ostrożnie wyjmij z pudełka patyczki z drewna bukowego. 2.Rozpakuj ilość patyczków w zależności od potrzeby i pożądanej intensywności zapachu. 3.Włóż patyczki od porcelanowego wazonika. Zaleca się zastosowanie wazonika marki VACO. Czas i intensywność zapachu zależy od warunków otoczenia i wymiarów pomieszczenia. Zaleca się stosowanie trzech patyczków z drewna bukowego w pomieszczeniu do 45 m3. Działanie produktu utrzymuje się do 8 h.W przypadku zbyt intensywnego zapachu, użyj mniejszej ilości patyczków.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5901821958141
MPN
DV00082

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto