cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Pułapki ekologiczne

W domu, mieszkaniu i ogrodzie mamy do czynienia z mnóstwem różnych szkodników. Z tego względu dostępnych jest wiele rodzajów pułapek. Inaczej bowiem pozbywamy się owadów, a inaczej gryzoni. Stosując pułapkę ekologiczną firmy VACO Retail, skutecznie usuniesz niepożądane stworzenia ze swojego otoczenia. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się spokojem zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Pułapka ekologiczna na owady

W domu i ogrodzie możemy spotkać wiele owadów. Jest to zupełnie naturalne, jednak niektóre gatunki są niepożądane, na przykład karaluchy czy mole. Także muchy, komary lub mrówki często bywają uciążliwe i chcemy się ich pozbyć. Na każdy rodzaj owadów wykorzystuje się inne środki. Na komary i muchy można stosować preparaty odstraszające, jednak większość pułapek działa owadobójczo. Zazwyczaj pozbawione są substancji chemicznych. Pułapka ekologiczna jest bezpieczna dla ludzi oraz zwierząt domowych. Należy jednak unikać kontaktu z oczami i ustami. Warto zaznaczyć, że wszystkie pułapki polskiej firmy VACO Retail pachną naprawdę przyjemnie.

Pułapka ekologiczna odstraszająca większe szkodniki

Najpopularniejszymi szkodnikami są myszy, które w domach szukają schronienia przed zimą. Najczęściej pojawiają się jesienią, jednak również w ciepłym okresie możemy spotkać je w domu, gdzie mają łatwy dostęp do pożywienia. Jak się ich pozbyć? Najlepsza pułapka ekologiczna na myszy to pułapka żywołowna, która pozwala na złapanie szkodnika i wypuszczenie go na zewnątrz. Taki rodzaj pułapki ekologicznej nie krzywdzi gryzoni, tylko pozwala na ich wyłapanie. Pułapka żywołowna jest ekologicznym sposobem walki z gryzoniami. Inny sposób to użycie trutki w formie granulatu, ziarna lub pasty. Trzeba je rozstawiać w miejscach, w których może pojawić się mysz, a jednocześnie niedostępnych dla dzieci i zwierząt domowych. Choć są bezpieczne dla środowiska, nie może ich zjeść pies czy kot (nie dojdzie do tego, gdyż posiadają one tzw. bitrex - substancję niezwykle gorzką). Nie powinny one mieć też dostępu do preparatów na krety i ślimaki używanych w ogrodzie. Na te szkodniki warto zastosować ECO nawóz odstraszający. Środek ten pozwala pozbyć się niechcianych stworzeń, nie szkodząc roślinom. Pułapkę ekologiczną i inne preparaty na te lub inne szkodniki (jak lisy czy kuny) znajdziesz w ofercie VACO Retail. Dzięki produktom polskiego producenta usuniesz owady i szkodniki z domu czy ogrodu, nie szkodząc środowisku.

Pułapki ekologiczne

Istnieje 25 produktów.

Wyświetlanie 1-25 z 25 elementów

Aktywne filtry