• Wkład Płyn na komary, meszki i muszki Citronella, 60 nocy 45 ml VACO
  • Wkład Płyn na komary, meszki i muszki Citronella, 60 nocy 45 ml VACO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Wkład Płyn na komary, meszki i muszki Citronella, 60 nocy 45 ml VACO

Płynu odstrasza owady i wypełnia pomieszczenia przyjemnym, cytrusowym aromatem. Podłączone do prądu urządzenie wydziela substancję odpowiedzialną za odstraszanie owadów.

26
DV00081
5901821958127
12,19 pln
Ilość
Dostępny

Długotrwała, skuteczna ochrona pomieszczeń przed komarami i muchami. Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen i przyjemny zapach przez 60 dni. Specjalna kompozycja płynu odstrasza owady i wypełnia pomieszczenia przyjemnym, cytrusowym aromatem. Podłączone do prądu urządzenie wydziela substancję odpowiedzialną za odstraszanie owadów, które znajdują się w pomieszczeniach, a dodatkowo chroni przed insektami nadlatującymi z zewnątrz. Produkt należy stosować w kontaktach zamontowanych pionowo. Zwalcza: komary, muchy i inne. Sposób użycia: Wyjąć płyn VACO, odkręcić nakrętkę zabezpieczającą i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Wkład musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazda sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją zapachową, która tworzy naturalną barierę zniechęcając komary i inne owady do przebywania w pomieszczeniu. Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę z substancją zapachową. Używać w pomieszczeniu 8-15 m2.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5901821958127
MPN
DV00081

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto