Lampy owadobójcze lepowe

Aktywne filtry

Lampy owadobójcze lepowe MOEL 

Lampy owadobójcze lepowe marki MOEL są doskonałą alternatywą dla lamp rażących. Przyciągają one owady przy pomocy specjalnego światła emitowanego przez świetlówkę rtęciową UV-A wykonaną ze szkła cylindrycznego obudowującego dwie elektrody z wewnętrzną warstwą fluorescencyjną z emisją fioletu na poziomie 365 nm. Takie rozwiązanie jest w pełni bezpieczne dla człowieka oraz skutecznie przyciąga owady latające, nawet za dnia. Jeśli z kolei chodzi o sposób unieszkodliwiania owadów, zamontowane zostały specjalne wkłady, do których owady przyczepiają się podczas zetknięcia z ich powierzchnią. Zapobiega to fragmentacji owadów, a tym samym rozprzestrzenianiu przenoszonych przez nie bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń. Dodatkowo neutralizacja owadów odbywa się bez żadnych dźwięków.

Ze względu na specyfikację lampy lepowe na owady marki MOEL nadają się do miejsc, gdzie utrzymanie higieny jest szczególnie ważne – na przykład w przemyśle spożywczym czy gastronomii. Można je zamontować w pomieszczeniach, w których wymagany jest certyfikat HACCP, czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. W ofercie sklepu VACO Retail znajduje się bogaty wybór lamp owadobójczych z wkładem lepowym od najlepszych producentów.

Lampy owadobójcze lepowe marki MOEL są doskonałą alternatywą dla lamp rażących. Przyciągają one owady przy pomocy specjalnego światła emitowanego przez świetlówkę rtęciową UV-A wykonaną ze szkła cylindrycznego obudowującego dwie elektrody z wewnętrzną warstwą fluorescencyjną z emisją fioletu na poziomie 365 nm. Takie rozwiązanie jest w pełni bezpieczne dla człowieka oraz skutecznie przyciąga owady latające, nawet za dnia. Jeśli z kolei chodzi o sposób unieszkodliwiania owadów, zamontowane zostały specjalne wkłady, do których owady przyczepiają się podczas zetknięcia z ich powierzchnią. Zapobiega to fragmentacji owadów, a tym samym rozprzestrzenianiu przenoszonych przez nie bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń. Dodatkowo neutralizacja owadów odbywa się bez żadnych dźwięków.

Ze względu na specyfikację lampy lepowe na owady nadają się do miejsc, gdzie utrzymanie higieny jest szczególnie ważne – na przykład w przemyśle spożywczym czy gastronomii. Można je zamontować w pomieszczeniach, w których wymagany jest certyfikat HACCP, czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. W ofercie sklepu VACO Retail znajduje się bogaty wybór lamp owadobójczych z wkładem lepowym od najlepszych producentów.