cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Higiena Stóp i Butów

Istnieje 21 produktów.

Wyświetlanie 1-21 z 21 elementów

Aktywne filtry

WATER & DIRTY STOP to skuteczny i wydajny preparat, który zabezpieczy obuwie przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak deszcz, kałuże z ulicznymi zanieczyszczeniami, czy błoto. Systematycznie używany pokrywa buty cienką, nieprzemakalną warstwą, a przy tym nie blokuje przepuszczalności powietrza. Produkt chroni odzież oraz sprzęt sportowy.

Ikona informująca o ochronie w każdej porze roku

Całoroczna ochrona

Ikona informująca o ochronie butów sportowych

Ochrona butów sportowych

Ikona informująca o nieprzemakalności

Gwarancja nieprzemakalności

Cena 18,93 zł

SNEAKERS DEO FRESH to silny i skuteczny dezodorant do zabezpieczenia każdego rodzaju obuwia przed nieprzyjemnym zapachem. Stworzony z myślą o osobach aktywnych preparat z formułą nanocząsteczek srebra i krzemionki. Srebro zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, a krzemionka pochłania nieprzyjemne zapachy.

Ikona informująca o zwalczaniu bakterii

Przeciwbakteryjny

Ikona informująca o przyjemnym zapachu

Przyjemny zapach

Ikona informująca o wysokiej skuteczności

Wysoka skuteczność

Cena 17,59 zł

Czy jesteś jedną z tych osób, którym zależy na obuwiu?
Z naszego doświadczenia wynika, że nie jest to takie oczywiste pytanie. Niektórzy ludzie po prostu używają butów, aż rozpadną się na kawałki, a następnie kupują kolejną parę.

Jaki jest właściwy sposób dbania o buty?

Będzie to zależało od buta. Na przykład spocone trampki wymagają przewietrzenia i prania bardziej niż wystawne mokasyny. Twoje mokasyny potrzebują jednak blasku.

Hydroizolacja butów

Nie wszystkie buty są solidnymi, wodoodpornymi butami turystycznymi. Spryskiwanie każdej nowej pary butów wodoodpornym impregnatem do obuwia zapewni, że powierzchnia buta będzie chroniona przed deszczem i inną wilgocią.

Zmieniaj obuwie

Staraj się unikać noszenia tych samych butów każdego dnia. Daje to butom przerwę na wyschnięcie i odpoczynek między użyciami.

Nie noś butów na gołych stopach

Staraj się nosić skarpetki. To ochroni twoje buty przed potem niszczącym podeszwę, ale również przed przykrym zapachem.

Jak często powinienem czyścić buty?

Sól w pocie może sprawić, że skórzane lub zamszowe buty wyschną, dlatego konieczne jest ich regularne pastowanie.

Ta część pielęgnacji obuwia jest jedną z prostych przyjemności i poprawia wygląd butów. Dodatkowo, czarna pasta do butów przyciemni każdy utracony kolor w czarnych butach.

To, jak często powinieneś je pastować, zależy od tego, jak często je nosisz. Jeśli dużo, spróbuj 3 razy w tygodniu. Jeśli okazjonalnie, używaj pasty do butów dwa razy w miesiącu.

Emu - uklon w stronę Twoich butów