• Elektro + płytki na komary 10 sztuk VACO MAX
  • Elektro + płytki na komary 10 sztuk VACO MAX
Zobacz wszystkie produktyVACO

Elektro + płytki na komary 10 sztuk VACO MAX

Zapewnij sobie spokojny sen bez natrętnych komarów dzięki Elektrofumigatorowi VACO Elektro MAX. Ten wyjątkowy elektrofumigator jest wyposażony w bezzapachowe wkłady (płytki) owadobójcze, które gwarantują skuteczną ochronę przed komarami.

79
DV00205
5901821950732
15,44 pln
Ilość
Dostępny

Elektrofumigator wyposażony w bezzapachowe wkłady (płytki) owadobójcze, przeznaczony do ochrony pomieszczeń przed komarami. Opakowanie zawiera 10 sztuk wymiennych płytek, które po podłączeniu urządzenia do prądu uwalniają substancję czynną odpowiedzialną za zwalczanie owadów. Elektrofumigator VACO pozwala spać spokojnie, nie martwiąc się o ukąszenia. Urządzenie wraz z płytkami działa skutecznie nawet przy otwartym oknie i zapalonym świetle. Sposób użycia: Wyjąć płytkę z opakowania foliowego, włożyć w szczelinę urządzenia i włączyć elektrofumigator do gniazdka sieci 230 V. Środek zaczyna działać po 15 minutach od momentu podłączenia do prądu, natomiast optymalną ochronę uzyskuje się po 30 minutach. Urządzenie z płytką zabezpiecza pomieszczenie przed komarami przez całą noc. Działa również przy otwartych oknach. Jeden wkład chroni do 8 h, w pomieszczeniu do 20 m² (50 m³). Wkład wymienić po 8h użytkowania, lub gdy barwa wkładu zblednie. Urządzenie należy wyjąć z kontaktu i wymienić wkład na nowy. Nie stosować w obecności dzieci poniżej 1 roku życia. Po użyciu umyć ręce. Elektrofumigator stosować przy otwartym oknie lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie bliżej niż 0,5 m od firan lub innych materiałów łatwopalnych. Nie zasłaniać elektrofumigatora podczas jego użytkowania. Nie stosować w obecności osób wrażliwych, dzieci poniżej 1 roku życia, alergików i osób chorych. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Nie stosować elektrofumigatora w miejscu, gdzie znajduje się nieopakowana żywność.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5901821950732
MPN
DV00205

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto