cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Preparaty na Kleszcze

Istnieje 15 produktów.

Wyświetlanie 1-15 z 15 elementów

Aktywne filtry

Wiosna to piękna pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia. Wraz z pierwszymi promieniami słońca pojawiają się nie tylko liście na drzewach i kwiaty. Z zimowego snu budzą się także kleszcze - pajęczaki, które wczepiają się w skórę ssaków (w tym ludzi), karmiąc się ich krwią. Jednocześnie przenoszą niebezpieczne choroby, takie jak borelioza. Trzeba więc chronić się przed nimi nie tylko dlatego, że są nieprzyjemne - mogą też zagrażać naszemu zdrowiu i życiu. Jak odstraszyć kleszcze? Najlepiej specjalnymi preparatami.

Bezpieczne środki na kleszcze w różnych formach

Żeby odstraszyć kleszcze, a co za tym idzie - chronić nas przed kontaktem z nimi, można stosować różnego rodzaju preparaty. Najpopularniejsze są spraye i płyny do spryskiwania ciała. Firma VACO Retail poleca gamę repelentów. Preparat na kleszcze dla ludzi to bezpieczny, ale w pełni skuteczny środek odstraszający insekty. Nasze produkty może stosować każdy. W ofercie znajdziesz również preparaty dla dzieci VACO KIDS w sprayu lub w płynie. Wszystkie produkty polskiej firmy VACO Retail przyjemnie pachną. Jeśli chodzi o sposób użycia preparatu, należy spryskiwać nim skórę z odległości 15-20 cm, unikając kontaktu z oczami i jamą ustną. Najlepiej zrobić to na zewnątrz. Wówczas zyskujemy 100% pewności, że środek nam nie zaszkodzi. Środki na kleszcze są bezpieczne dla człowieka. Podczas aplikacji należy jedynie unikać okolicy oczu, a tuż po niej dokładnie umyć ręce.

Preparaty na kleszcze po ukąszeniu

Kiedy jest już za późno, żeby zastosować preparat przeciw kleszczom, trzeba zrobić wszystko, by jak najszybciej usunąć insekta z ciała. Można to zrobić za pomocą środka do bezpiecznego usuwania kleszczy. Do preparatu zamrażającego kleszcza z naszej oferty dołączona jest pęseta. Aby skutecznie i bezpiecznie pozbyć się szkodnika, należy spryskać go naszym środkiem zamrażającym, a następnie wyciągnąć pęsetą prostopadle do skóry. Zamrażające preparaty na kleszcze ułatwiają pozbycie się kleszcza w całości, co jest bardzo ważne, bo pozostawiony w ciele fragment stanowi niebezpieczeństwo i musi być usuwany przez lekarza. Wykorzystując środki przeciw kleszczom odstraszające i zamrażające od polskiego producenta, unikniesz niebezpieczeństwa.

Sprawdzone i bezpieczne preparaty na kleszcze

W naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone preparaty na kleszcze, które poddane zostały szeregowi testów sprawdzających, czy spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dlatego z naszych środków na kleszcze z powodzeniem mogą korzystać dzieci, dla których są one w pełni bezpieczne. Dodatkowo środki na kleszcze dostępne w ofercie naszego sklepu zostały również wyprodukowane w specjalnej serii “KIDS” dedykowanej szczególnie dzieciom - są one łagodne dla ich skóry, a maści łagodzące swędzące ukąszenia mogą być stosowane już u niemowląt od pierwszego roku życia. Preparaty na kleszcze zostały również docenione przez naszych klientów, o czym świadczą pozytywne opinie potwierdzające ich skuteczność zarówno w odstraszaniu kleszczy, ich usuwaniu, jak i w niwelowaniu nieprzyjemnych skutków ukąszeń. Nasze środki na kleszcze spełniają najwyższe normy jakości oraz bezpieczeństwa, przy czym dostępne są w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do składania zamówień.