yandex

Preparaty na kleszcze

Aktywne filtry

Ochrona VACO przed kleszczami dla Ciebie i Twojej rodziny

Wiosna to piękna pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia. Wraz z pierwszymi promieniami słońca pojawiają się nie tylko liście na drzewach i kwiaty. Z zimowego snu budzą się także kleszcze - pajęczaki, które wczepiają się w skórę ssaków (w tym ludzi), karmiąc się ich krwią. Jednocześnie przenoszą niebezpieczne choroby, takie jak borelioza. Trzeba więc chronić się przed nimi nie tylko dlatego, że są nieprzyjemne - mogą też zagrażać naszemu zdrowiu i życiu. Jak odstraszyć kleszcze? Najlepiej specjalnymi preparatami.

Bezpieczne środki marki VACO na kleszcze w różnych formach

Żeby odstraszyć kleszcze, a co za tym idzie - chronić nas przed kontaktem z nimi, można stosować różnego rodzaju preparaty. Najpopularniejsze są spraye i płyny do spryskiwania ciała. Firma VACO Retail poleca gamę repelentów. Preparat na kleszcze dla ludzi to bezpieczny, ale w pełni skuteczny środek odstraszający insekty. Nasze produkty może stosować każdy. W ofercie znajdziesz również preparaty dla dzieci VACO KIDS w sprayu lub w płynie. Wszystkie produkty polskiej firmy VACO Retail przyjemnie pachną. Jeśli chodzi o sposób użycia preparatu, należy spryskiwać nim skórę z odległości 15-20 cm, unikając kontaktu z oczami i jamą ustną. Najlepiej zrobić to na zewnątrz. Wówczas zyskujemy 100% pewności, że środek nam nie zaszkodzi. Środki na kleszcze są bezpieczne dla człowieka. Podczas aplikacji należy jedynie unikać okolicy oczu, a tuż po niej dokładnie umyć ręce.

Preparaty marki VACO na kleszcze po ukąszeniu

Kiedy jest już za późno, żeby zastosować preparat przeciw kleszczom, trzeba zrobić wszystko, by jak najszybciej usunąć insekta z ciała. Można to zrobić za pomocą środka do bezpiecznego usuwania kleszczy. Do preparatu zamrażającego kleszcza z naszej oferty dołączona jest pęseta. Aby skutecznie i bezpiecznie pozbyć się szkodnika, należy spryskać go naszym środkiem zamrażającym, a następnie wyciągnąć pęsetą prostopadle do skóry. Zamrażające preparaty na kleszcze ułatwiają pozbycie się kleszcza w całości, co jest bardzo ważne, bo pozostawiony w ciele fragment stanowi niebezpieczeństwo i musi być usuwany przez lekarza. Wykorzystując środki przeciw kleszczom odstraszające i zamrażające od polskiego producenta, unikniesz niebezpieczeństwa.

Sprawdzone i bezpieczne preparaty marki VACO na kleszcze

W naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone preparaty na kleszcze, które poddane zostały szeregowi testów sprawdzających, czy spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dlatego z naszych środków na kleszcze z powodzeniem mogą korzystać dzieci, dla których są one w pełni bezpieczne. Dodatkowo środki na kleszcze dostępne w ofercie naszego sklepu zostały również wyprodukowane w specjalnej serii “KIDS” dedykowanej szczególnie dzieciom - są one łagodne dla ich skóry, a maści łagodzące swędzące ukąszenia mogą być stosowane już u niemowląt od pierwszego roku życia. Preparaty na kleszcze zostały również docenione przez naszych klientów, o czym świadczą pozytywne opinie potwierdzające ich skuteczność zarówno w odstraszaniu kleszczy, ich usuwaniu, jak i w niwelowaniu nieprzyjemnych skutków ukąszeń. Nasze środki na kleszcze spełniają najwyższe normy jakości oraz bezpieczeństwa, przy czym dostępne są w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do składania zamówień.