• Biała pasta w płynie do butów sportowych 75 ml EMU Sport Line
  • Biała pasta w płynie do butów sportowych 75 ml EMU Sport Line
Zobacz wszystkie produktyEMU

Biała pasta w płynie do butów sportowych 75 ml EMU Sport Line

Biała pasta w płynie przeznaczona do obuwia ze skóry naturalnej i ekologicznej. Odświeża wygląd białych butów sportowych, kamuflując na nich wszelkie uszkodzenia, rysy i pęknięcia

903
EMU0100
5901821951760
8,93 pln
Ilość
Dostępny

Biała pasta w płynie przeznaczona do obuwia ze skóry naturalnej i ekologicznej. Odświeża wygląd białych butów sportowych, kamuflując na nich wszelkie uszkodzenia, rysy i pęknięcia. Szybko wysycha i nadaje natychmiastowy połysk bez polerowania. Sposób użycia: Oczyścić powierzchnię obuwia. Wstrząsnąć opakowaniem. Lekko wcisnąć gąbkę i nanieść niewielką ilość na powierzchnię obuwia. Nie stosować do zamszu, nubuku oraz tkanin. Chronić przed dziećmi. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

Jak wyczyścić swoje ulubione białe Sneakersy?

Nie ma to jak nowe buty sportowe, prawda? Problem polega na tym, że wystarczy jedno wyjście, aby straciły świeżość nowego buta, zwłaszcza jeśli Twoje buty są białe.

Po kilku wyjściach, paru treningach lub nieoczekiwanym deszczu Twoje sneakersy już nie wyglądają jak nówki sztuki.

Jeśli dla Ciebie też czyste buty sportowe są ważne, przeczytaj jak skutecznymi sposobami sprawić, aby Twoje sneakersy wyglądały jak nowe.

Ważna uwaga - należy unikać prania sneakersów w pralce

Pranie butów sportowych w pralce może wplynąć na strukturę i integralności pianki podeszwy, co może negatywnie wpłynąć na zdolności buta do amortyzacji i giętkości. Jest to duży problem jeśli chodzi o buty do biegania.

Niektóre pianki są bardziej wrażliwe niz inne na wodę i wysokie temperatury. Buty wykonanie z EVA - gumowatego elastcznego matieriału, który jest używany do produkcji miękkiej i elastycznej pianki, powinny być zawsze myte ręcznie.

Specyficzne kody

EAN13
5901821951760
MPN
EMU0100

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto