cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO KIDS Elektro + płyn na komary dla Dzieci (30 nocy) 30 ml

Stopień
1 Review

Produkt do zwalczania komarów w pomieszczeniach.

20,28 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00189
VACO KIDS Elektro + płyn na komary dla Dzieci (30 nocy) - 30 ml VACO KIDS Elektro + płyn na komary dla Dzieci (30 nocy) - 30 ml

Urządzenie na Komary dla Dzieci

Opakowanie VACO KIDS Elektro + płyn na komary dla Dzieci (30 nocy) - 30 ml Opakowanie VACO KIDS Elektro + płyn na komary dla Dzieci (30 nocy) - 30 ml
Odstrasza komary
komary

Urządzenie chroni przed ukąszeniem komarów

Zadbaj o spokojny sen swojego dziecka. Urządzenie skutecznie odstrasza komary bez szkodliwych substancji chemicznych.

VACO KIDS Elektro + płyn na komary dla Dzieci (30 nocy) - 30 ml
Logo VACO Retail

Preparat zawiera elektrofumigator z bezzapachowym płynem owadobójczym przeciw komarom. Skutecznie zwalcza komary, zapewniając spokojny, wielogodzinny sen. Działa do 30 nocy.

Substancja czynna:

Praletryna - 1,2g/100g

Zawiera:

  • węglowodory,
  • C14-C19,
  • izoalkany,
  • aromaty < 2%

Sposób użycia:

Wyjąć płyn VACO, odkręcić zabezpieczający i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Pojemnik musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazdka sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją aktywną, zabezpieczając pomieszczenie przed owadami przez całą noc. Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Środek zaczyna działać po 20 minutach od momentu podłączenia do prądu. Pełen efekt bójczy następuje po 90 minutach. Po odłączeniu od prądu należy ponownie zabezpieczyć buteleczkę z substancją owadobójczą. Używać w pomieszczeniu 8-15m². Elektrofumigator może być podłączony do prądu przez dłuższy czas tylko przy otwartym oknie/dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie bliżej niż 0,5m od firan lub innych materiałów łatwopalnych.

WAŻNE:

Zawsze używać i przechowywać urządzenie i płyn wymienny VACO w pozycji pionowej. Nie zasłaniać elektrofumigatora podczas jego użytkowania. Wielogodzinne działanie parującej substancji zapewnia ochronę pomieszczeń w dzień jak i przez całą noc. Działa skutecznie również przy otwartych oknach. Nie stosować w obecności osób wrażliwych; małych dzieci, alergików i osób chorych. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Przy długotrwałym kontakcie z produktem stosować rękawice ochronne.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
praletryna 1,2%, węglowodory C14-C16, izoalkany
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
4559/11
Kod CN
38 089 110
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV189

Pobierz (517.38KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).