cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO Proszek na MRÓWKI MAX 1 kg

Stopień
1 Review

Środek owadobójczy na mrówki w postaci granulatu. Zwalcza wszystkie gatunki mrówek. Granulat na mrówki jest dobrze rozpuszczalny się w wodzie. Nadaje się do oprysków co jest przewagą w walce z uciążliwym występowaniem mrówek w pomieszczeniach oraz na zewnątrz.

47,34 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00168

Mocny i skuteczny preparat na mrówki o pojemności 1 kg

Proszek symulujący pokarm działa efektywniej od preparatów paraliżujących, ponieważ pozwala na przeniesienie przez mrówki trucizny do mrowiska, przez co wykazuje skuteczniejsze działanie w walce z likwidacją gniazd. Preparaty paraliżujące charakteryzują się natychmiastowym paraliżem mrówek, co nie jest odpowiednią metodą w walce z mrówkami i ich gniazdami. Nie działają one w odpowiedni sposób, ponieważ w momencie utraty dużej ilości mrówek-robotnic, królowa intensyfikuje namnażanie mrówek, przez to problem nie znika.

Sposób użycia

Na zewnątrz: Należy rozsypać równomiernie widoczną warstwę na powierzchni gniazda i na ścieżkach, gdzie występują mrówki.

Wewnątrz pomieszczeń: Wysypać niewielką ilość preparatu na tacki lub wieczka od słoików. Następnie należy rozstawić je w miejscach gromadzenia się mrówek lub na ścieżkach ich przebiegu.

10 g preparatu na 1 m² powierzchni lub na 1 gniazdo mrówek.

Pamiętaj
W przypadku zawilgocenia wyłożyć świeżą porcję preparatu. Skuteczność po 48 godzinach od zastosowania.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
cypermetryna 0,5%, geraniol 0,01%
Kraj pochodzenia
Polska
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).