cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

EMU Krem z woskiem do butów 3w1 (Instant Shine Shoe Wax Cream) - BRĄZOWY 50ml

Brązowy krem z woskiem do butów 3 w 1. Przeznaczony do pielęgnacji obuwia ze skóry licowej i ekologicznej. Oparty na wosku pszczelim, który odżywia i uelastycznia skórę oraz tworzy na niej naturalny film zabezpieczający obuwie.

9,46 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

EMU0005

Krem z woskiem do butów odżywia, pogłębia kolor skóry oraz chroni ją przed brudem i czynnikami zewnętrznymi. Opakowanie zostało wyposażone w wygodną gąbkę, która pozwala na szybką i bezproblemową aplikację.

Sposób użycia

Oczyścić powierzchnię buta. Nanieść cienką warstwę pasty za pomocą gąbki umieszczonej w zamknięciu słoika. Delikatnie polerować powierzchnię obuwia i pozostawić do wyschnięcia na 15 min.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

Zawiera: Woski, wosk pszczeli, pigment, zapach, wodę.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
34051000
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).