• Trutka na myszy i szczury 1 kg ziarno słoik VACO PRO
  • Trutka na myszy i szczury 1 kg ziarno słoik VACO PRO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Trutka na myszy i szczury 1 kg ziarno słoik VACO PRO

Ziarno na myszy i szczury (słoik) 1 kg - skuteczny produkt, przeznaczony do zwalczania gryzoni. Substancja czynna - Bromadiolon.

238
DV00139
5901821959179
20,32 pln
Ilość
Dostępny

Trutka na myszy i szczury 1kg - produkt do skutecznego zwalczania gryzoni Nasz produkt, trutka na myszy i szczury 1kg, zapewnia skuteczną obronę przed szkodnikami. Zawierający substancję czynną Bromadiolon, ten preparat jest doskonały do zwalczania zarówno myszy, jak i szczurów. Dzięki zastosowaniu atraktantów, trutka przyciąga gryzonie i skłania je do spożycia produktu. Trutka jest pakowana w solidny słoik, zawierający aż 1 kg ziarna. To maksymalna ilość, która w pełni zabezpiecza Twoje otoczenie przed inwazją gryzoni. Dodatkowo, ten produkt posiada gorzki smak, aby zapobiec przypadkowemu spożyciu przez dzieci i zwierzęta domowe. Nasza trutka może być stosowana zarówno na zewnątrz budynków, jak i wewnątrz. Dzięki temu, z łatwością ograniczysz liczbę szkodliwych gryzoni w swoim otoczeniu. Niezależnie od tego, czy masz problem z rozprzestrzeniającymi się myszami lub agresywnymi szczurami, nasza trutka zapewni Ci skuteczną ochronę. Zamów naszą trutkę na myszy i szczury 1kg już teraz i ciesz się czystym i bezpiecznym otoczeniem!

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5901821959179
MPN
DV00139

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto