• Płyn na owady biegające 500 ml VACO
  • Płyn na owady biegające 500 ml VACO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Płyn na owady biegające 500 ml VACO

Uniwersalny środek owadobójczy na owady latające i biegające. Może być stosowany wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz budynków.

436
DV00006
5907596406214
13,76 pln

(27,51 pln za litr)

Ilość
Dostępny

VACO Płyn na owady biegające o wzmocnionej formule to doskonały wybór dla tych, którzy pragną cieszyć się spokojem i czystością swojego otoczenia. Dzięki nowej formule, ten skuteczny środek owadobójczy oferuje uniwersalną ochronę zarówno przed owadami latającymi, jak i biegającymi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wnętrz.

Jedną z kluczowych zalet preparatu VACO jest jego długotrwała skuteczność, która utrzymuje się nawet przez cztery tygodnie, zapewniając ci spokój na dłużej. Może być stosowany również doraźnie w przypadku niespodziewanego pojawienia się insektów, by szybko i efektywnie rozwiązać problem.

Opakowanie z atomizerem ułatwia aplikację preparatu, umożliwiając precyzyjne i łatwe dozowanie. Preparat jest przeznaczony do nakładania na różne powierzchnie, takie jak szkło i drewno. Optymalne dawkowanie to 500 ml na 50m² lub 10 ml na 1m² (20 przyciśnięć atomizera).

Po zastosowaniu VACO Płynu na owady biegające, kilka prostych kroków wystarczy, aby zabezpieczyć swoje otoczenie. Pamiętaj o zamknięciu pomieszczenia na –2-3 godzin oraz dokładnym wietrzeniu przed ponownym wejściem. Bezpieczeństwo jest kluczowe - używaj preparatu wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Dbaj o higienę i komiczność swojego domu już dzisiaj za pomocą VACO Płynu na owady biegające. Zamów teraz i ciesz się spokojem, wiedząc, że Twój dom jest efektywnie chroniony przed insekty.

Przystąp do walki z owadami już teraz i podaruj sobie długotrwałą ochronę oraz spokój w swoim otoczeniu. Z VACO Płynem na owady biegające zapanujesz nad insektami skutecznie i bezpiecznie!

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5907596406214
MPN
DV00006

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto