• New
  • Pułapka i lep na myszy oraz insekty VACO PRO
  • Pułapka i lep na myszy oraz insekty VACO PRO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Pułapka i lep na myszy oraz insekty VACO PRO

Vaco Professional Mouse&Insect Box - Lep na myszy i insekty to niezawodna i profesjonalna pułapka, która pomoże Ci skutecznie monitorować obecność owadów i gryzoni w Twoim domu lub miejscu pracy.

66
DV00223
5901821951050
13,39 pln
Ilość
Dostępny

Plastikowa pułapka wyposażona w lep, przeznaczona do monitorowania obecności owadów i gryzoni. Zamykana na kluczyk, dzięki czemu nie pozwala na niepożądany dostęp do jej wnętrza. Posiada perforowany otwór, który można wyłamać, aby pułapka mogła wyłapywać również na gryzonie.

VACO Professional Mouse&Insect Box - Lep na myszy i insekty to niezawodna i profesjonalna pułapka, która pomoże Ci skutecznie monitorować obecność owadów i gryzoni w Twoim domu lub miejscu pracy. Wykonana z trwałego plastiku, zapewnia solidną ochronę przed niepożądanymi gośćmi.

Pułapka jest wyposażona w lep, który skutecznie przyciąga i zatrzymuje insekty oraz myszy. Dzięki zamknięciu na kluczyk, masz pełną kontrolę nad jej zawartością, uniemożliwiając niepożądany dostęp do wnętrza. Dodatkowo, pułapka posiada perforowany otwór, który można wyłamać, aby umożliwić także łapanie gryzoni.
Aby efektywnie korzystać z pułapki, otwórz ją za pomocą kluczyka i sprawdź, czy lep znajduje się w jej wnętrzu. Jeśli nie, umieść go tam. Następnie umieść pułapkę w miejscu, w którym zaobserwowano obecność insektów lub gryzoni. Aby jeszcze skuteczniej przyciągnąć szkodniki, możesz umieścić w pułapce np. kawałek sera, czekoladę lub miód.

Dzięki naszej pułapce VACO Professional Mouse&Insect Box skutecznie monitorujesz schwytane gryzonie bez konieczności otwierania stacji do odławiania. Bądź pewien, że Twoje mieszkanie lub biuro będą wolne od niechcianych owadów i szkodników.

Sposób użycia

Otwórz pułapkę za pomocą kluczyka. Sprawdź czy lep jest w środku pułapki. Jeśli nie - umieść go w środku.

Ustaw pułapkę w wybranym miejscu, w pobliżu miejsca, w którym zaobserwowano obecność insektów lub gryzoni. Dla lepszego efektu wabienia można umieścić w pułapce np. ser, czekoladę, miód. Monitoruj schwytane gryzonie bez konieczności otwierania stacji do odławiania.

Specyficzne kody

EAN13
5901821951050

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto