cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO GREEN GARDEN Proszek na mrówki - 60 g

Stopień
1 Review

Proszek na mrówki Green Garden pozwala pozbyć się owadów szybko i skutecznie. Działa na wszystkie rodzaje mrówek. Likwiduje całe gniazda. Bezbarwny – nie barwi kostki brukowej ani innych miejsc aplikacji.

7,97 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00214

Środek owadobójczy na mrówki w postaci granulatu. Zwalcza wszystkie gatunki mrówek. Granulat na mrówki jest dobrze rozpuszczalny się w wodzie. Nadaje się do oprysków co jest przewagą w walce z uciążliwym występowaniem mrówek w pomieszczeniach oraz na zewnątrz.

Preparat może być używany w otoczeniu przydomowym na przykład: na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach, ścieżkach oraz w garażach. Preparat zawiera składniki, które zniechęcają do przypadkowego spożycia przez człowieka i zwierzęta domowe.

Trutka na mrówki symuluje ich pokarm- cukier. Mrówki zanoszą preparat do mrowiska, a następnie zjadają go. W środku gniazda giną mrówki robotnice oraz królowa mrówek co pozwala na skuteczne zwalczenie gniazd mrówek na wybranym terenie.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
Cypermetryna 0,50%, geraniol 0,1%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8240/20
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).