• Płyn na wszystkie rodzaje mrówek 250 ml VACO
  • Płyn na wszystkie rodzaje mrówek 250 ml VACO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Płyn na wszystkie rodzaje mrówek 250 ml VACO

Płyn na mrówki charakteryzuje się szerokim spektrum działania w eliminacji wszystkich rodzajów mrówek, w tym mrówek faraona.

2315
DV00213
5901821950831
7,31 pln
Ilość
Dostępny

Płyn na mrówki charakteryzuje się szerokim spektrum działania w eliminacji wszystkich rodzajów mrówek, w tym mrówek faraona. Działa już od pierwszej dawki, zwalczając każdą formę rozwojową tych owadów. Posiada poręczne opakowanie z wygodnym atomizerem. Produkt wyróżnia się przyjemnym, owocowym zapachem. Może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Sposób użycia: Wewnątrz pomieszczeń: przed zastosowaniem produktu opróżnić pomieszczenie, wyprowadzić ludzi, zwierzęta domowe, a produkty spożywcze i codziennego użytku zabezpieczyć przed skażeniem. Powierzchnię opryskiwać z odległości około 30 cm. Jedna doza z rozpylacza dostarcza 0,5 ml preparatu. Na 1m2 należy nanieść 10 ml roztworu. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Po zakończeniu wszystkich czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3h, a następnie wywietrzone przez ok. 1h. W razie konieczności można powtórzyć zabieg. Na zewnątrz budynków: należy zachować szczególną ostrożność podczas silnych podmuchów wiatru. Powierzchnię opryskiwać z odległości około 30 cm. Jedna doza z rozpylacza dostarcza 0,5 ml preparatu. Na 1 m² należy nanieść 10 ml roztworu. Jeśli w ciągu 24h od zastosowania wystąpią opady deszczu, zabieg powinien być powtórzony. Produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego zabieg można wykonać bezpośrednio na zwalczane insekty. Środki ostrożności: Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem. Po wykonaniu zabiegu umyć ręce wodą z mydłem. Przechowywać produkt z dala od środków spożywczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu.

Specyficzne kody

EAN13
5901821950831
MPN
DV00213

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto