• Pułapka na muszki owocówki - 1 sztuka VACO cytrynka
  • Pułapka na muszki owocówki - 1 sztuka VACO cytrynka
Zobacz wszystkie produktyVACO

Pułapka na muszki owocówki - 1 sztuka VACO cytrynka

Pułapka wabiąca przeznaczona do odławiania muszek owocówek, skutecznie zmniejsza ich aktywność i populację. Płyn wabiący został oparty na naturalnych składnikach. Jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych

DV00023
5907596406627
10,56 zł
Ilość

EKOLOGICZNA PUŁAPKA NA MUSZKI OWOCÓWKI - NATURALNA OCHRONA TWOJEJ ŻYWNOŚCI

DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE do zwalczania irytujących MUSZEK OWOCÓWEK.

ECO Pułapka na muszki owocówki VACO to skuteczne narzędzie, które wabi owady i przyciąga je do wnętrza pułapki. Specjalna konstrukcja zapobiega wydostaniu się owadów na zewnątrz.

  1. Zestaw: pułapka + saszetka z płynem wabiącym.
  2. Kolor pułapki przyciąga muszki.
  3. Aromatyczny płyn oparty na naturalnych składnikach.
  4. Nie zawiera substancji biobójczych
  5. Do stosowania w pobliżu żywności.
  6. Pomaga w monitorowaniu obecności muszek owocówek.
  7. szybki i łatwy montaż

W pełni bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji biobójczych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że używasz ekologicznego i przyjaznego dla środowiska rozwiązania. Pułapka umożliwia monitorowanie obecności tych uciążliwych insektów w Twoim domu.

DLACZEGO MUSZKI LATAJĄ PRZY OWOCACH?

Nasza pułapka na muszki owocówki pomaga w ochronie przed wylęganiem i rozwojem skupisk tych owadów, które często bytują w pobliżu dojrzałych owoców i warzyw. Muszki owocówki są inwazyjnymi szkodnikami, które mogą stać się prawdziwym utrapieniem w kuchni. Ich główną przyciągającą cechą jest zapach fermentującej żywności (np. Owoców lub warzyw), który jest dla nich zarówno źródłem pożywienia, jak i miejscem do rozmnażania. Ponadto, muszki te rozmnażają się niezwykle szybko, co sprawia, że są trudne do zwalczania.

NATUALNA MOC PŁYNU WABIĄCEGO MUSZKI

W zestawie znajduje się saszetka z płynem wabiącym opartym na naturalnych składnikach. Ten aromatyczny płyn jest nie tylko skuteczny w przyciąganiu muszek do wnętrza pułapki, ale także bezpieczny w stosowaniu w pobliżu żywności. Dzięki temu możesz cieszyć się świeżymi owocami i warzywami bez obaw o obecność irytujących owadów.

Jak złożyć naszą pułapkę?

Po otwarciu opakowania wyjmij pułapkę, a następnie wlej zawartość saszetki z płynem wabiącym do jej wnętrza. Ustaw pułapkę w miejscu, gdzie zauważasz aktywność muszek owocówek. Gdy pułapka zostanie zapełniona, wylej jej zawartość, a w przypadku braku poprawy sytuacji, możesz ponownie uzupełnić pułapkę płynem.

Dzięki naszej ekologicznej pułapce na muszki owocówki, możesz skutecznie pozbyć się tych irytujących owadów, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo swojej rodziny i środowiska. Zyskaj kontrolę nad swoją kuchnią i ciesz się świeżymi produktami, wolnymi od niechcianych gości!

Specyficzne kody

EAN13
5907596406627
MPN
DV00023

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto