na komary

Komary potrafią uprzykrzyć życie. Nie tylko hałasują, ale przede wszystkim szukają swoich ofiar, racząc ich ukąszeniem. Środki na komary mają na celu odstraszyć owady i zapobiegać niebezpiecznym ugryzieniom. Zawarta w nich substancja czynna tworzy skuteczną warstwę ochronną na skórze lub emituje substancje, chroniąc wybrany obszar. Popularnością cieszą się preparaty na komary w sprayu, które są łatwe w aplikacji i równie proste w transporcie, a także spirale, płytki i specjalne wkłady do urządzeń elektrycznych, które sukcesywnie wydzielają barierę ochronną w pomieszczeniu lub na wybranym obszarze na zewnątrz. Do dyspozycji oddajemy sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne substancje, które mogą być stosowane nawet na skórę dzieci oraz kobiet w ciąży. Ważnym czynnikiem jest wybór odpowiedniego rozwiązania z uwzględnieniem wszystkich czynników ostrzegawczych producenta na opakowaniu.

Skuteczny środek na komary

Dużym zaufaniem wśród grzybiarzy, wędkarzy, myśliwych i miłośników długich wycieczek na świeżym powietrzu cieszy się skuteczny środek na komary DEET. Spray nie tylko odstrasza komary, ale również świetnie radzi sobie w starciu z meszkami i niebezpiecznymi kleszczami. Nie wpływa negatywnie na jakość powietrza lub pH gleby. Właściwa aplikacja pomoże w zabezpieczeniu skóry przed insektami, dzięki czemu aktywności na powietrzu będą znacznie przyjemniejsze. Często organizowane w lecie grille i ogniska to czas wzmożonej obecności owadów. Warto rozważyć zakup odpowiednich preparatów. Środki na komary do ogrodu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z ich potencjału. Chętnie wybierana spirala nie łamie się i nie brudzi rąk. Metalowa podpórka znacznie ułatwia wydzielanie się substancji, która skutecznie odstrasza komary.

Jak złagodzić ukąszenia?

Gdy jednak dojdzie już do ukąszenia przez komary, a skóra swędzi i piecze, warto zaopatrzyć się w sprawdzone, łagodzące środki na komary. Są to m.in. kremy, również dostępne w naszej ofercie, takie jak VACO, krem łagodzący ukąszenia oraz ECO, krem dla dzieci. To preparaty do stosowania miejscowo na skórę. Krem VACO zawiera m.in. aktywny kolagen pochodzenia naturalnego, ujędrniający i jednocześnie nawilżający naskórek. Obecny też w składzie mentol zmniejsza uczucie świądu i zapewnia przyjemny efekt chłodzenia. Podobnymi właściwościami charakteryzuje się krem łagodzący dla dzieci ECO, który zawiera aloes, mentol, alantoinę oraz witaminę E. Kremy są niezwykle łatwe w stosowaniu - wystarczy niewielką ich ilość nanieść na swędzące miejsce. 

Aktywne filtry

Elektro + płytki na komary 10 sztuk VACO MAX

Elektro + płytki na komary 10 sztuk VACO MAX

Zapewnij sobie spokojny sen bez natrętnych komarów dzięki Elektrofumigatorowi VACO Elektro MAX. Ten wyjątkowy elektrofumigator jest wyposażony w bezzapachowe wkłady (płytki) owadobójcze, które gwarantują skuteczną ochronę przed komarami.

Cena 15,44 zł

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto