Lampy owadobójcze rażące

Lampy owadobójcze rażące

Najpopularniejszym rodzajem lamp do zwalczania owadów są lampy owadobójcze rażąc, których podstawowym elementem jest świetlówka rtęciowa UV-A. Wykonana jest ze szkła cylindrycznego, które obudowuje dwie elektrody z wewnętrzną warstwą fluorescencyjną emitującą światło ultrafioletowe na poziomie do 365 nm. Ma to największą skuteczność w przyciąganiu owadów latających, które nawet w trakcie dnia próbują dostać się do jego źródła. Takiej długości fale są całkowicie bezpieczne dla człowieka.

Lampa rażąca na owady unieszkodliwia je przy pomocy klatki elektrycznej. Jest to specjalny ruszt będący pod napięciem w przedziale od 1500, do 5000 V. Im większe napięcie ma model, tym skuteczniejsze rażenie nawet bardzo dużych owadów. Oczywiście nie bez znaczenia jest tutaj również grubość klatki wpływającej na czas unieszkodliwiania i wielkość osobników poddanych rażeniu. Martwe szkodniki spadają na znajdującą się pod klatką tackę wymagającą regularnego opróżniania z pozostałości. Lampy te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle i rolnictwie, ale nadają się również do użytku domowego. W sklepie VACO Retail znajdują się wysokiej jakości lampy rażące do unieszkodliwiania owadów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Aktywne filtry

Lampa Rażąca CRI CRI 300N Lampa Rażąca CRI CRI 300N

Lampa Rażąca CRI CRI 300N

Lampa Owadobójcza CRI CRI 300N włoskiej firmy MO-EL jest idealna do małych i średnich powierzchni - mieszkań, domów czy przyczep kempingowych. 

Cena 324,39 zł
Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 304 Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 304

Lampa Rażąca CRI CRI 304

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 304 włoskiej firmy MO-EL jest urządzeniem przeznaczonym do zwalczania owadów zarówno w użytku wewnętrznym, do powierzchni średnich rozmiarów, jak również w użytku zewnętrznym.

Cena 560,16 zł
Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 308A Professional Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 308A Professional

Lampa Rażąca CRI CRI 308A Professional

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 308A włoskiej firmy MO-EL to model o dużym zasięgu działania, przeznaczony do działania w szczególności w miejscach w których używa się wody.

Cena 1 056,10 zł
Lampa Rażąca 7103 Fly Lampa Rażąca 7103 Fly

Lampa Rażąca 7103 Fly

Lampa Owadobójcza Rażąca 7103 Fly włoskiej firmy MOEL jest typowym modelem przeznaczonym do użytku wewnętrznego, do powierzchni mniejszych rozmiarów.

Cena 77,24 zł
Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 309 Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 309

Lampa Rażąca CRI CRI 309

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 309 włoskiej firmy MO-EL jest urządzeniem przeznaczonym do zwalczania owadów zarówno w użytku wewnętrznym, jak również w użytku zewnętrznym

Cena 649,59 zł

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto