cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Zapas Patyczków Odstraszających komary i meszki

Stopień
1 Review

Patyczki, które w dyskretny sposób roztaczają przyjemną woń świeżej, cytrusowe kompozycji zapachowej nietolerowanej przez owady.

13,52 zł
Brutto
Ilość

DV00083
VACO Retail sp. z o. o.
Zobacz wszystkie produktyVACO Retail sp. z o. o.

Bukowe patyczki zapachowe to podróż do świata aromatów. Ustawione w eleganckim i prostym wazoniku staną się ozdobą każdego domu, powoli uwalniając aromat wypełniający każde pomieszczenie.

To jedyne patyczki, które w dyskretny sposób roztaczają wokół przyjemną woń świeżej, cytrusowej kompozycji zapachowej nietolerowanej przez owady. Umieszczone w efektownym wazoniku patyczki z drewna bukowego wydzielają niezwykle aromatyczną kompozycję naturalnych wyciągów z citronelli, eukaliptusa, lawendy oraz cytryny. Każde pomieszczenie pełne zapachu zyskuje niepowtarzalny klimat oraz gwarantuje komfort podczas przebywania bez uciążliwego towarzystwa owadów.

Sposób użycia

  1. Ostrożnie wyjmij z pudełka patyczki z drewna bukowego.
  2. Rozpakuj ilość patyczków w zależności od potrzeby i pożądanej intensywności zapachu.
  3. Włóż patyczki od porcelanowego wazonika. Zaleca się zastosowanie wazonika marki VACO.

Czas i intensywność zapachu zależy od warunków otoczenia i wymiarów pomieszczenia. Zaleca się stosowanie trzech patyczków z drewna bukowego w pomieszczeniu do 80 m2. W przypadku zbyt intensywnego zapachu, użyj mniejszej ilości patyczków.

Arkusz danych

Okres przydatności
5 lat
Skład
linalol 30-40%, 3,7-dimetrylookta-2,6-dienal 20-35%, octan linalylu 10-12,5%, cytronellal 1-3%, cyneol 1-3%%, geraniol 1-3%, cytronellol 0,5-1%, underkan-2-on 1-3%, limonen 0,5-1%, alfa-pinen 0,25-0,5%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8235/20
Kod CN
3808 91 10
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV83

Pobierz (338.06KB)

Opinie klientów

opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.