cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO Proszek na mrówki 500 g

Stopień
1 Review

Środek owadobójczy na mrówki o pojemności 500 gramów pod postacią granulatu. Zwalcza wszystkie gatunki mrówek.

28,40 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00167

Masz problem z mrówkami? Poznaj tego owada

Mrówki to jeden z najbardziej rozpowszechnionych gatunków owadów na świecie. Ogólna liczba gatunków mrówek na świecie sięga dwunastu tysięcy, natomiast w Polsce występuje około stu gatunków. Obecność ludzi im nie przeszkadza, a nawet stwarza im środowisko lepsze, niż w naturze.

Mrowisko - zorganizowana społeczność

W społeczeństwie mrówek występuje podział na samce, samice (królowe) oraz na robotnice. Często pomiędzy samicami a robotnicami występuje grupa mrówek skrzydlatych. Królowe (samice) składają jaja. Rolą samców jest natomiast zapłodnienie królowej, po czym giną. Robotnice stanowią najliczniejszą i najważniejszą grupę. Budują gniazdo, gromadzą pożywienie, sprawują opiekę nad potomstwem.

Czym żywią się mrówki

Mrówki żywią się roślinami i zwierzętami. Dodatkowo mogą żywić się materiałami wydobywanymi podczas swoich wypraw na drzewa, krzewy.

Mrówki są owadami bardzo uciążliwymi dla człowieka. Potrafią wszędzie założyć gniazda i wejść. Często pojawiają się nagle i nie wiadomo skąd. Ciężko się ich pozbyć. Aby zapobiec ich pojawieniu się w naszych domach należy wyeliminować wszelkie nieszczelności (przy kanalizacji, drzwiach, oknach, podłogach). Należy również regularnie przemywać środkami czyszczącymi podłogi, meble i usuwać wszystkie resztki pożywienia.

Jak pozbyć się mrówek z preparatem VACO?

Preparat może być używany w otoczeniu przydomowym np.: balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach, ścieżkach, garażach. Preparat zawiera składniki zniechęcające do przypadkowego spożycia przez człowieka i zwierzęta domowe.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
cypermetryna 0,5%, geraniol 0,01%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8240/20
Kod CN
38 089 110
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV167

Pobierz (266.8KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).