cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO GREEN GARDEN Proszek na mrówki - 275g

Środek owadobójczy na mrówki pod postacią granulatu. Niezwykle wydajny. Efektywnie zwalcza wszystkie gatunki mrówek oraz ich gniazda.

18,25 zł
Brutto
Ilość

DV00218
VACO Retail sp. z o. o.
Zobacz wszystkie produktyVACO Retail sp. z o. o.

Skuteczny od pierwszej aplikacji. Nie barwi miejsc aplikacji np. kostki brukowej.Proszek znakomicie rozpuszcza się w wodzie, dlatego można go również stosować do oprysków. Idealnie sprawdzi się na zewnątrz pomieszczeń, między innymi na balkonach, tarasach, podjazdach, ścieżkach, chodnikach iw garażach.

ZALETY

  • nie barwi powierzchni,
  • rozpuszcza się w wodzie,
  • idealny do oprysków,
  • do stosowania w otoczeniu przydomowym,
  • zwalcza wszystkie rodzaje mrówek, trując całe gniazda,
  • łatwa aplikacja.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozsyp równomiernie widoczną warstwę na powierzchni gniazda i na ścieżkach, którymi wędrują mrówki. Wewnątrz pomieszczeń wysyp niewielką ilość preparatu na tacki lub wieczka od słoików.

Rozstaw w miejscach gromadzenia się mrówek lub na ścieżkach ich przebiegu. Używaj dawki 10 g preparatu na 1 m² powierzchni, na której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek. W przypadku zawilgocenia wyłóż świeżą porcję preparatu.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
Cypermetryna 0,50%, geraniol 0,1%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8240/20
Kod CN
38089110
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Brak opini użytkowników.