cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO GREEN GARDEN Proszek na mrówki - 275g

Środek owadobójczy na mrówki pod postacią granulatu. Niezwykle wydajny. Efektywnie zwalcza wszystkie gatunki mrówek oraz ich gniazda.

18,93 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00218

Skuteczny od pierwszej aplikacji. Nie barwi miejsc aplikacji np. kostki brukowej.Proszek znakomicie rozpuszcza się w wodzie, dlatego można go również stosować do oprysków. Idealnie sprawdzi się na zewnątrz pomieszczeń, między innymi na balkonach, tarasach, podjazdach, ścieżkach, chodnikach iw garażach.

ZALETY

  • nie barwi powierzchni,
  • rozpuszcza się w wodzie,
  • idealny do oprysków,
  • do stosowania w otoczeniu przydomowym,
  • zwalcza wszystkie rodzaje mrówek, trując całe gniazda,
  • łatwa aplikacja.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozsyp równomiernie widoczną warstwę na powierzchni gniazda i na ścieżkach, którymi wędrują mrówki. Wewnątrz pomieszczeń wysyp niewielką ilość preparatu na tacki lub wieczka od słoików.

Rozstaw w miejscach gromadzenia się mrówek lub na ścieżkach ich przebiegu. Używaj dawki 10 g preparatu na 1 m² powierzchni, na której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek. W przypadku zawilgocenia wyłóż świeżą porcję preparatu.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
Cypermetryna 0,50%, geraniol 0,1%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8240/20
Kod CN
38089110
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).