Menu
510 013 365
Godziny otwarcia: od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 16:00
0 Lista zakupów 0 Porównanie
Model DV00029
Dostępność W magazynie

VACO Pianka przeciw komarom i kleszczom dla dzieci 110ml

23,75 zł
 • Bez podatku: 21,99 zł
 • Opis
 • Opinie (0)
 • Tagi
 • Opis
  Opis

  VACO Pianka przeciw komarom i kleszczom dla dzieci 110ml

  Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, meszek, kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę.

  Pianka chroniąca przed komarami, kleszczami, meszkami, przeznaczona do ochrony skóry przed ukąszeniami owadów. Występujące powszechnie, w bezpośrednim otoczeniu człowieka, komary i meszki są powodem wielu uciążliwości i niosą ryzyko rozwoju odczynów alergicznych lub toksycznych w miejscu ukłucia. Bardzo poważnym zagrożeniem są również kleszcze, przenoszące różne choroby m.in. boreliozę, wirusa odkleszczowego zapalenia mózgu.

  Pianka to idealny produkt do stosowania przez dzieci.

  Dzieci bardzo dużo przebywają na świeżym powietrzu. Często spacerujemy z nimi po lesie, parku, łąkach, dlatego są one szczególnie narażone na ukąszenia komarów, czy kleszczy. Aby chronić dzieci przed ukąszeniami wywołującymi alergie, czy podrażnienia, bądź wirusami przenoszonymi przez wcześniej wspomniane insekty sięgamy po produkty mające na celu odstraszenie „szkodników”.

  W piance zastosowano technologię nanokapsulacji, dzięki której substancja uwalnia się bardzo powoli, redukuje ona nadmierne wchłanianie się repelentu w głąb skóry. Piankę stosujemy raz dziennie przed wyjściem z domu i zapewni ona ochronę na 12 godzin. Dzięki temu nie ma możliwości przedawkowania preparatu, ani o osiągnięciu stężenia w ustroju powodującego efekt neurotoksyczny.

  Pianka skutecznie odstrasza owady i kleszcze, a jednocześnie jest dobrze tolerowana przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Po licznych testach została bardzo wysoko oceniona przez kliniki dermatologiczne. Bezpieczna do stosowania przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii i dzieci od 3 roku życia.

  Sposób użycia

  Spryskać równomiernie narażone na ukąszenia nieosłonięte części ciała z odległości ok. 15-20 cm. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować unikając okolicy oczu i ust.

  Substancja czynna

  • butyloacetyloaminopropionian etylu / IR3535 10g/100g
  • Citriofiol 0,1g/100g

  Czas działania

  do 5h (przyjazny zapach do 12h)

  Pojemność

  110 ml

 • Opinie Klientów
  Opinie Klientów
  0 Opinii Dodaj opinię
  Napisz opinię
  Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
 • Tagi

Produkty powiązane