cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Trutka na Szczury i Myszy PASTA 150 g

Stopień
4 Reviews

Trutka w postaci pasty w saszetkach łatwych do przegryzienia przez myszy i szczury. Zawiera brodifakum.

12,16 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00136

Substancja działa od razu po zażyciu, a gryzonie giną po kilku dniach. Dzięki opóźnionemu działaniu pasta nie wzbudza nieufności w kolonii i nie powoduje u gryzoni awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację.

Zawiera benzoesan denatonium: środek zniechęcający do spożycia przez ludzi i zwierzęta domowe - Bitrex.

Ile pasty wyłożyć?

W przypadku zasiedlenia przez szczury

należy stosować karmniki z przynętą do 200 g. Umieszczać karmniki z przynętą w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Karmników z przynętą nie należy przenosić ani poruszać przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeżeli w pobliżu przynęty nie zostaną zanotowane ślady aktywności szczurów po 7-10 dniach, należy przenieść przynętę do obszaru o większej aktywności szczurów. W kanałach ściekowych: do 200 g przynęty na punkt z przynętą (użytkownik profesjonalny).

W przypadku zasiedlenia przez myszy

należy stosować karmniki z przynętą do 40g. Umieszczać karmniki z trutką w odległości 5 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Myszy są bardzo ciekawskie, więc program kontrolny można wspomóc przenosząc przynęty co 2-3 dni, w przypadku gdy karmniki z przynętą zostały już przez nie zbadane

Arkusz danych
Okres przydatności
2 lata
Skład
brodifakum 0,0025%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
PL/2019/0387/MR/SBP
Kod CN
3808 99 10
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV136

Pobierz (331.51KB)
Opinie klientów
opinie (4)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).