cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Trutka na Szczury i Myszy GRANULAT 250 g

Granulat opracowany przez specjalistów z VACO wyróżnia odpowiednio dobrana twardość i wielkość granulki, które są niezwykle atrakcyjne dla myszy i szczurów.

9,21 zł
Brutto
Ilość

DV00137
VACO Retail sp. z o. o.
Zobacz wszystkie produktyVACO Retail sp. z o. o.

Granulat o pojemniści 250 g

Preparat zawiera związki skutecznie wabiące gryzonie, a specjalny składnik mumifikujący hamuje rozkład martwego gryzonia. Ponadto preparat wykazuje dużą tolerancję na wilgoć, wydłużając swoje działanie gryzoniobójcze. Bitrex - nadaje gorzki smak, przez co zniechęca do przypadkowego spożycia przez dzieci i zwierzęta domowe.

Jakość VACO poparta wieloletnim doświadczeniem w walce z gryzoniami zaowocowała specjalną linią produktów dla użytkowników domowych. Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z gryzoniami w najlepszej cenie na polskim rynku.

Sposób użycia

  • Przy zwalczaniu szczurów: stosować 100 - 150 g co 5 - 10 m w pobliżu nor, miejsc przebywania.
  • Przy zwalczaniu myszy: 20 - 30 g co 2 - 5 m w pobliżu ścian i miejsc przebywania.

Chronić przed dziećmi, zwierzętami domowymi. Trutka na gryzonie powinna być uzupełniana do momentu całkowitej eliminacji gryzoni (następuje to po ok. 2 tyg.)

Arkusz danych

Okres przydatności
2 lata
Skład
bromadiolon 0,005%
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 99 10
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV137

Pobierz (278.71KB)
Brak opini użytkowników.