Przy zamówieniach powyżej 99 zł wysyłka kurierem gratis!

Oszczędzasz 29%
DV21 VACO Stacja deratyzacyjna na duże gryzonie

VACO Stacja deratyzacyjna na duże gryzonie

Sugerowana cena sprzedaży: 16,99   
11,99 
Oszczędzasz: 5,00 zł (29%)
14 dni
W magazynie
+
Nasz rabat ilościowy:
Ilość 20+
Cena 10,29 zł

Minimalna ilość dla "VACO Stacja deratyzacyjna na duże gryzonie" to 1.

 • Pinterest

Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z gryzoniami.

Stacja deratyzacyjna na duże gryzonie to efekt wielu lat doświadczeń VACO w zabezpieczaniu obiektów przemysłowych przed szkodnikami. Stacja deratyzacyjna opracowana przez laboratoria VACO jest sprawdzoną, dopracowaną i wytrzymałą konstrukcją w której pomyślano o wielu unikatowych rozwiązaniach.

Idealnie sprawdzi się w gospodarstwach wiejskich, spichlerzach, spiżarniach, magazynach, piwnicach, rampach dostawczych itp.

Do budowy stacji deratyzacyjnej wykorzystano specjalny wytrzymały rodzaj tworzywa odporny na uderzenia, działanie promieni UV i czynniki atmosferyczne. Stacja deratyzacyjna VACO, została opracowana dla profesjonalistów, a jej niebywała wytrzymałość i skuteczność to gwarancja wieloletniego bezawaryjnego użytkowania w warunkach domowych.

Zamykana na klucz, łatwa w utrzymaniu czystości i prosta w obsłudze. Najważniejszą z zalet stacji jest sama konstrukcja otworów które sprawiają, że gryzonie nie wyczuwają zagrożenia, przez co rośnie skuteczność działań deratyzacyjnych. Dopracowana konstrukcja ułatwia stosowanie różnych typów zanęt: past, granulatów lub kostek.

Schemat instalacji stacji przy murze

Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce ze szczurami i innymi gryzoniami. Stworzona przez profesjonalistów w najlepszej cenie na polskim rynku.

Zwalcza:

 • szczury,
 • myszy,
 • nornice.
 • Sposób użycia:

  Rozmieść co ~ 15 m i trwale przymocuj do podłoża lub ogrodzenia

  Przy zewnętrznych ścianach budynków po obu stronach wejść, bram wjazdowych, garażowych, itp. (w odległości nie większej niż 1,5 m).

  Po zamontowaniu stacji włóż do środka trutkę miękką VACO (pasta na gryzonie). W każdej stacji powinny znaleźć się min. 2-3 saszetki pasty, tj. 50 g. Pastę nabij na bolec.

  Uzupełnianie trutki w stacji deratyzacyjnej

  Czas działania:

  Całorocznie.

  Ilość:

  1 szt.

Działa na:
 • Gryzonie
 • Szczury
Kod EAN:
5907596406641
VACO Dobrze mieć pewność

Najpopularniejsze produkty Najpopularniejsze produkty