cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Spray na muchy MAX 300 ml

Stopień
1 Review

Spray do zwalczania much oraz innych owadów latających w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania.

8,04 zł
Stara cena 11,49 zł
Rabat -30%
Brutto
Limitowana Oferta! Wygasa w ciągu:
Ilość

DV00044
VACO Spray na muchy MAX 300 ml VACO Spray na muchy MAX 300 ml

MAXymalna ochrona
przed muchami i innymi owadami latającymi

Opakowanie VACO Spray na muchy MAX 300 ml Opakowanie VACO Spray na muchy MAX 300 ml
Likwiduje muchy
muchy

spray MAX skutecznie likwiduje muchy

Dzięki specjalnie dobranem składnikom spray jest bardzo silny i skutecznie eliminuje owady latające. Spray do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania.

VACO MAX to maksymalna ochrona przed muchami
Logo VACO Retail

Masz problem z muchami? Dowiedź się więcej o tym szkodniku

Muchy pojawiają się tam gdzie egzystuje człowiek i od zawsze stanowiły uciążliwy problem dla ludzkości. Pospolita mucha domowa jest koloru czarno-szarego i osiąga długość 7-9mm. Ten gatunek much nie kłuje i nie wysysa krwi, ale jest bardzo namolny i niebezpieczny. Istnieją również gatunki, które żerują na krwi ssaków i powodują ukąszenia.

Muchy siadają zarówno na żywności jak i na padlinie (które stanowią ich pokarm), więc przenoszą wiele bakterii, pasożytów, powodujących różne choroby (dur brzuszny, gruźlicę, czerwonkę).

Kiedy muchy najczęściej występują i dlaczego?

Muchy zaczynają się pojawiać już od marca. Rozmnażają się bardzo szybko (przy ciepłej i wilgotnej pogodzie jedna para much może spłodzić kilka pokoleń). Muchy osiadają na podłogach, ścianach, sufitach, meblach, płotach, itp. Najchętniej pojawiają się blisko pożywienia, nawozów itp.

Jak zapobiegać i walczyć z muchą?

Aby zapobiec ich pojawieniu się w naszych domach należy utrzymywać pomieszczenia w porządku (przemywać detergentami podłogi, meble, usuwać wszystkie resztki pożywienia). Należy również często opróżniać i czyścić pojemniki na śmieci. Gospodarze powinni utrzymywać czystość w pomieszczeniach dla zwierząt (częsta zmiana ściółki, regularne opróżnianie i czyszczenie gnojowników).

VACO Spray na owady latające to skuteczne rozwiązanie

Zawarte w produkcie substancje czynne działają w niezwykle szybki i skuteczny sposób.

  1. przyjemny zapach
  2. nie pozostawia plam i zacieków
  3. skuteczność po 10 min. od zastosowania

Sposób użycia

Przed dokonaniem zabiegu zamknąć drzwi i okna. Usunąć z pomieszczeń produkty i naczynia spożywcze, wyprowadzić zwierzęta domowe, zabezpieczyć akwaria. Wstrząsnąć przed użyciem i nacisnąć głowicę zaworka. Zamgławianie przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia ze szczególnym uwzględnieniem wnęk.

Czas zamgławiania pomieszczenia o kubaturze 50 m³ powinien wynosić ok. 10 sekund. Efekt owadobójczy uzyskuje się po 10 minutach. Po wykonanym zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte przez ok. 1-2 godz., a następnie wywietrzyć prze ok. 1 godz. Umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Nie przedłużać kontaktu z produktem, gdyż drażni oczy, skórę i błony śluzowe.

Arkusz danych
Skład
cypermetryna 0,5%, tetrametryna 0,2%, geraniol 0,01%, gaz pędny 25-45%, węglowodory C10-C13 n-alkany, izoalkany cykliczne 45-65%, alkohol izopropylowy 8%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
7973/20
Kod CN
3808 91 10
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV44

Pobierz (542.78KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.