cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Spray na komary, kleszcze i meszki 100 ml

Stopień
1 Review

Skuteczny spray zapobiegający ukąszeniom komarów, kleszczy i meszek.

11,49 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00028
VACO Spray na komary, kleszcze i meszki 100 ml VACO Spray na komary, kleszcze i meszki 100 ml

Ochrona przed Komarami i Kleszczami dla Całej Rodziny

Opakowanie sprayu na komary, kleszcze i meszki 100 ml Opakowanie sprayu na komary, kleszcze i meszki 100 ml
Odstrasza komary
komary

spray skutecznie odstrasza komary
Odstrasza kleszcze
kleszcze

spray skutecznie odstrasza kleszcze

Czy na spacer, czy na działkę... spray VACO na komary i kleszcze zaprojektowaliśmy tak, aby skutecznie chronił Ciebie i Twoją rodzinę.

Spray na komary, kleszcze i meszki dla całej rodziny

Poznaj Skalę Mocy VACO

Ikona o mocy 3

Stopień mocy 3

Preparat zawierający IR3535 będzie odpowiednią ochroną dla dzieci oraz osób ze skłonnością do podrażnień, odpowiedni podczas lekkiej aktywności na zewnątrz, uniwersalna ochrona dla rodzin z dziećmi.

Stopień ochrony 3 w skali VACO to również produkt idealny na lekkie aktywności na świeżym powietrzu, np. spacer z czworonogiem, spacer po parku.

Logo VACO Retail

Produkt jest oparty na substancji, która w imponująco długi sposób chroni przed komarami, również w trudnych warunkach klimatycznych. Środek bezpieczny dla skóry, nie wywołuje podrażnień i nie plami odzieży. Idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie przed insektami na wakacyjne wyprawy.

Odstrasza

komary, kleszcze, meszki.

Sposób użycia

Spryskiwać równomiernie narażone na ukąszenia nieosłonięte części ciała z odległości ok. 15-20 cm. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować unikając okolic oczu i ust. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie stosować produktu na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu produktu z ustami dziecka.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
butyloacetyloaminopropionian etylu 10 g/100 g, olejek z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany 0,1 g/100 g
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 91 10
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV28

Pobierz (306.52KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).