cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Spray MAX na komary, meszki i kleszcze DEET 30 100 ml

Stopień
1 Review

Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, kleszczy i meszek, zapewniający MAXymalną ochronę przed owadami aż do 8 godzin.

14,87 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00074
VACO MAX DEET 30% Spray na komary, kleszcze i meszki 100 ml VACO MAX DEET 30% Spray na komary, kleszcze i meszki 100 ml

MAXymalna ochrona
przed komarami i kleszczami

Opakowanie sprayu na komary, kleszcze i meszki 100 ml Opakowanie sprayu na komary, kleszcze i meszki 100 ml
Odstrasza komary
komary

spray MAX skutecznie odstrasza komary
Odstrasza kleszcze
kleszcze

spray MAX skutecznie odstrasza kleszcze

Czy pod namiotem, czy na rowerze... spray MAX na komary i kleszcze zaprojektowaliśmy tak, aby chronił Cię tak długo, jak tego potrzebujesz.

VACO MAX to maksymalna ochrona przed koamrami i kleszczami

Poznaj Skalę Mocy VACO

Ikona o mocy 4

Stopień mocy 4

Preparaty zawierające DEET w stężeniu 30% będą odpowiednią ochroną, gdy spędzamy czas na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów, parków czy rzek. Idealne pod namiot, wycieczki górskie czy piknik nad jeziorem.

Środki na komary i kleszcze z DEET 30% mogą być stosowane przez dzieci od 13. roku życi.

Logo VACO Retail

Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, kleszczy i meszek, zapewniający MAXymalną ochronę przed owadami - aż do 8 godzin. Zawiera DEET 30% i olejek z eukaliptusa, które chronią przed ukąszeniami. Tworzą barierę ochroną przed owadami wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Produkt wzbogacony o panthenol - składnik o właściwościach łagodzących i regenerujących. Preparat przeznaczony do stosowania na skórę.

SPOSÓB UŻYCIA:

Spryskać równomiernie narażone na ukąszenia, odsłonięte części ciała z odległości ok. 15-20 cm. Produkt stosować na zewnątrz pomieszczeń lub ​w miejscach dobrze wentylowanych. Nie wdychać rozpylonego produktu. Na nanosić na dłonie dzieci ​z uwagi na możliwość kontaktu dłoni z ustami. Nie stosować u dzieci poniżej 13 roku życia. Stosować maksymalnie raz dziennie u dorosłych i dzieci powyżej 13 roku życia.​

Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną, powierzchniami plastikowymi lub lakierowanymi. Stosować maksymalnie raz dziennie u dorosłych i dzieci od 13 roku życia.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
N,N-dietylo-m-tolumid 30%, olejek z eukaliptusa, uwodniony, cyklizowany 0,1%
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
6498/16
Kod CN
3808 91 90
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV74

Pobierz (492.67KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).