cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Płytka owadobójcza MAX

Stopień
1 Review

Płytka fumigacyjna przeznaczona do zwalczania owadów latających oraz owadów biegających.

17,32 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 17,32 zł
Ilość
Dostępny

DV00030

Skuteczność

  1. owady latające - produkt zaczyna działać po 1 godzinie od zastosowania, a skuteczność utrzymuje się do 24 godzin, w pomieszczeniach o kubaturze 40 m³,
  2. owady biegające - produkt zaczyna działać po 2 godzinach od momentu zastosowania, a skuteczność utrzymuje się przez 24 godziny, w pomieszczeniach o kubaturze 30 m³.

Sposób użycia

Wyjąć płytkę owadobójczą i umieścić w pomieszczeniu w miejscu, w którym będzie zapewniona cyrkulacja powietrza. Nie umieszać płytki w pobliżu źródeł ciepła, w miejscach bezpośredniego nasłonecznienia. Należy organiczyć stosowanie produktu w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci, osoby chore i alegicy. Dla skutecznego działania zalecamy zamknięcie okien i drzwi w pomieszczeniach, w których jest plytka. Przed ponownym użytkowaniem, pomieszczenie należy dobrze wywietrzyć.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
transflutryna 9% (450 mlg / płytkę), geraniol 0,1% (5 mg/płytkę)
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
8365/21
Kod CN
3808 91 10
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV30

Pobierz (152.88KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).