cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Płyn na komary, kleszcze i meszki PRIDE EDITION

Stopień
1 Review

Płyn VACO PRIDE to odpowiednia ochrona dla aktywności na świeżym powietrzu - idealny na spacery, piknik czy wieczornego grilla ze znajomymi.

10,81 zł
Brutto
Ilość

DV00290

PRIDE
Limitowana edycja płynu na komary, kleszcze i meszki VACO

Repelent w płynie do odstraszania owadów takich jak komary, kleszcze i meszki. Przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę. Tworzy skuteczną barierę ochronną przed owadami, dzięki czemu długotrwale i efektywnie chroni przed ukąszeniami komarów, kleszczy i meszek. Efekt odstraszania utrzymuje się do 5 godzin od jednokrotnej aplikacji. Preparat oparty na substancji DEET 15%.

To, co wyróżnia to przyjemny zapach oraz wygodny atomizer, ułatwiający aplikację.

Płyn VACO PRIDE to odpowiednia ochrona dla aktywności na świeżym powietrzu - idealny na spacery, piknik czy wieczornego grilla ze znajomymi.

Kupując ten produkt wspierasz organizacje działające na rzecz osób LGBTQ+ w Polsce.

Sposób użycia

Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować produktu na dłonie dzieci. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy.

Aplikacja na skórę: 1 raz dziennie - dzieci od 12. roku życia. 2 razy dziennie - osoby dorosłe.

W celu zapewnienia ochrony przez dłuższy okres czasu, należy ponownie zastosować produkt po upływie 4 godzin od pierwszego zastosowania.

Arkusz danych
Okres przydatności
5 lat
Skład
etanol 75g/100g DEET 15g/100g, olejek z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany 0,1g/100g.
Kraj pochodzenia
Polska
Nr Pozwolenia
6551/16
Kod CN
3808 91 90
Ważne
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pobierz

Karta Charakterystyki DV290

Pobierz (521.62KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.