cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Buty Sneakers

Istnieje 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry

WATER & DIRTY STOP to skuteczny i wydajny preparat, który zabezpieczy obuwie przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak deszcz, kałuże z ulicznymi zanieczyszczeniami, czy błoto. Systematycznie używany pokrywa buty cienką, nieprzemakalną warstwą, a przy tym nie blokuje przepuszczalności powietrza. Produkt chroni odzież oraz sprzęt sportowy.

Ikona informująca o ochronie w każdej porze roku

Całoroczna ochrona

Ikona informująca o ochronie butów sportowych

Ochrona butów sportowych

Ikona informująca o nieprzemakalności

Gwarancja nieprzemakalności

Cena 18,93 zł

SNEAKERS DEO FRESH to silny i skuteczny dezodorant do zabezpieczenia każdego rodzaju obuwia przed nieprzyjemnym zapachem. Stworzony z myślą o osobach aktywnych preparat z formułą nanocząsteczek srebra i krzemionki. Srebro zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, a krzemionka pochłania nieprzyjemne zapachy.

Ikona informująca o zwalczaniu bakterii

Przeciwbakteryjny

Ikona informująca o przyjemnym zapachu

Przyjemny zapach

Ikona informująca o wysokiej skuteczności

Wysoka skuteczność

Cena 17,59 zł

Sneakersy (buty sportowe) można nosić na każdą okazję. Do pracy, na randkę, niektóre buty sportowe są tak modne, że są akceptowane na niektóre półformalne imprezy.

Moda na buty sportowe stawia przed Tobą wyzwanie, aby Twoje ulubione białe sneakersy prezentowały się jak najlepiej.

Czystość obuwia to Twoja wizytówka.

Dzięki produktom EMU Sport Line Twoje buty sportowe będą czyste i pachnące. Wyczyścisz z brudu i plam swoje buty za pomocą szamponu w piance, wybielisz podeszwy oraz odnowisz białą powierzchnię buta i zaimpregnujesz buty przed deszczem i wilgocią.

Do codziennej pielęgnacji użyj dezodorantu do butów sportowych z jonami srebra, aby wyeliminować nieprzyjemny zapach.

Nawet przy najlepszej higienie stóp, stopy mogą nadal pachnieć. Dzieje się tak częściowo dlatego, że Twoje stopy zawierają więcej gruczołów potowych niż inna część ciała. Podczas gdy sam pot nie pachnie, te bakteryjne produkty odpadowe tak. To sprawia, że buty są idealną pożywką dla bakterii, ponieważ zatrzymują pot i wilgoć, tworząc środowisko dla rozwoju bakterii.

Na przykład metanotiol jest to kwas organiczny, który ma wyraźny siarkowy smród, który przypomina gnijącą kapustę i śmierdzące skarpetki.

Dbaj o swoje buty sportowe z marką EMU Sport Line