• Duży Lep na myszy i szczury 1 sztuka VACO PRO
  • Duży Lep na myszy i szczury 1 sztuka VACO PRO
Zobacz wszystkie produktyVACO

Duży Lep na myszy i szczury 1szt VACO PRO

Specjalnie dobrana receptura kleju sprawia, że pułapka może być stosowana w miejscach, gdzie występuje ograniczona możliwość zastosowania typowych pułapek gryzoniobójczych, np. wewnątrz pomieszczeń, tj. pomieszczeniach mieszkalnych i budynkach gospodarczych.

894
DV00099
5901821958530
7,31 pln
Ilość
Dostępny

RatBook VACO to innowacyjna pułapka lepowa w formie książki, stworzona z myślą o zwalczaniu myszy, szczurów oraz innych małych szkodników. Jej unikalna receptura kleju sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zastosowanie tradycyjnych pułapek gryzoniobójczych jest utrudnione.

  1. bez dodatku chemii
  2. możliwość złożenia w tunel
  3. silny atraktant wabiący
  4. dodatek o zapachu wanilii
  5. silny klej
  6. odpowiednia do ciasnych miejsc

BEZ RODENTOCYNÓW

RatBook VACO to pułapka lepowa, która wyróżnia się tym, że została stworzona bez dodatku chemii. To ekologiczne rozwiązanie, które umożliwia zwalczanie myszy i szczurów bez konieczności stosowania szkodliwych substancji chemicznych.

DO ZŁOŻENIA W TUNEL

Pułapka posiada możliwość złożenia w tunel. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, pułapka staje się bardziej atrakcyjna dla gryzoni, które często czują się bezpieczniej w zamkniętych przestrzeniach. Tunel nie tylko zwiększa skuteczność pułapki, ale także minimalizuje ryzyko przypadkowego zetknięcia się z klejem przez inne zwierzęta domowe.

SILNY KLEJ

Silny klej to kolejna cecha wyróżniająca pułapkę RatBook VACO. Dzięki tej właściwości, pułapka jest w stanie skutecznie zatrzymać myszy i szczury, utrzymując je na miejscu. To istotne, aby zapewnić efektywne zwalczanie gryzoni i minimalizację szkód, jakie mogą one wyrządzić.

DO UŻYCIA W CIASNYCH PRZESTRZENIACH

Pułapka jest również odpowiednia do zastosowania w ciasnych miejscach. Jej kompaktowy design pozwala na umieszczenie jej tam, gdzie tradycyjne pułapki mogą być niewystarczające. To istotne, zwłaszcza w sytuacjach, gdy gryzonie preferują ukryte, trudno dostępne obszary.

Miejsca, w których widoczne są ślady aktywności gryzoni, takie jak kałuże, szczurze odchody czy uszkodzenia opakowań, są idealne do umieszczenia pułapek, zwiększając szanse na ich skuteczne złapanie.

Zwalczanie gryzoni staje się nieodzowne w trosce o utrzymanie higieny i bezpieczeństwa w domu oraz innych, użytkowych przestrzeniach. Gryzonie, takie jak myszy i szczury, nie tylko stanowią zagrożenie dla zdrowia, ale także mogą wyrządzić znaczne szkody materialne.

Gryzonie, takie jak myszy i szczury, mogą przyczynić się do przenoszenia chorób, a także niszczą jedzenie i mienie. Silny klej w pułapce RatBook VACO gwarantuje, że schwytane gryzonie pozostaną na miejscu, eliminując ryzyko rozprzestrzeniania się chorób oraz minimalizując potencjalne szkody.

Kontrola populacji myszy i szczurów jest kluczowa dla utrzymania czystości i bezpieczeństwa w domu oraz na innych przestrzeniach (np. piwnica, strych czy garaż). Gryzonie mogą nie tylko zanieczyszczać jedzenie, ale także powodować uszkodzenia strukturalne, gnijące przewody elektryczne i inne poważne problemy.

Specyficzne kody

EAN13
5901821958530
MPN
DV00099

DO KASY

Wybierz swój pierwszy produkt

Twoje konto

Twoje konto

Brak konta?
Załóż konto