cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lep na muchy w rolce 10 metrów

Stopień
1 Review

Mucholep w rolce przeznaczony jest głównie do zastosowań przemysłowych; odławia przeszło 40 000 szkodników. Sprawdza się w oborach, magazynach, przemyśle spożywczym.

39,22 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00019

Odpowiednio dobrana receptura substancji klejącej, długo utrzymuje właściwości wabiące i lepowe w szerokim zakresie temperatur. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych. Rola o wymiarach 25 cm na 10 metrów, ułatwia aplikację i formowanie arkuszy. Mucholep w roli jest niezastąpiony w walce z plagami much przy produkcji trzody chlewnej. W swoim składzie nie posiada żadnych szkodliwych substancji i może być bezpiecznie stosowany przy produkcji spożywczej lub w obecności ludzi i zwierząt.

Lep odławia

  • muchy końskie,
  • muchy domowe,
  • muchy ścierwice,
  • muszki owocowe,
  • meszki.

Sposób użycia

Wyjąć lep na muchy okrężnym ruchem, powiesić w miejscu gromadzenia się szkodników z dala od miejsc nasłonecznionych i przeciągów. Nie należy wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością. W przypadku rozcięcia na mniejsze arkusze, aby uzyskać optymalną skuteczność działania, zaleca się rozwieszenie w odległości od 3 do 5 metrów od siebie.

Arkusz danych
Okres przydatności
3 lata
Skład
Nawinięty na rolkę kartonową papier, powleczony zestaloną powłoką.
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 91 90

Pobierz

Karta Charakterystyki DV19

Pobierz (294.97KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).