cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lep na muchy w rolce 10 metrów

Mucholep w rolce przeznaczony jest głównie do zastosowań przemysłowych; odławia przeszło 40 000 szkodników. Sprawdza się w oborach, magazynach, przemyśle spożywczym.

33,81 zł
Brutto
Ilość

DV00019
VACO Retail sp. z o. o.
Zobacz wszystkie produktyVACO Retail sp. z o. o.

Odpowiednio dobrana receptura substancji klejącej, długo utrzymuje właściwości wabiące i lepowe w szerokim zakresie temperatur. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych. Rola o wymiarach 25 cm na 10 metrów, ułatwia aplikację i formowanie arkuszy. Mucholep w roli jest niezastąpiony w walce z plagami much przy produkcji trzody chlewnej. W swoim składzie nie posiada żadnych szkodliwych substancji i może być bezpiecznie stosowany przy produkcji spożywczej lub w obecności ludzi i zwierząt.

Lep odławia

  • muchy końskie,
  • muchy domowe,
  • muchy ścierwice,
  • muszki owocowe,
  • meszki.

Sposób użycia

Wyjąć lep na muchy okrężnym ruchem, powiesić w miejscu gromadzenia się szkodników z dala od miejsc nasłonecznionych i przeciągów. Nie należy wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością. W przypadku rozcięcia na mniejsze arkusze, aby uzyskać optymalną skuteczność działania, zaleca się rozwieszenie w odległości od 3 do 5 metrów od siebie.

Arkusz danych

Okres przydatności
3 lata
Skład
Nawinięty na rolkę kartonową papier, powleczony zestaloną powłoką.
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 91 90

Pobierz

Karta Charakterystyki DV19

Pobierz (294.97KB)
Brak opini użytkowników.