cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lampa Wiatrakowa TURBINE 30602

Lampa owadobójcza Turbina 30602 to urządzenie stworzone przez włoską firmę MO-EL, które przeznaczone jest dla obszarów wiejskich (gospodarstwa rolne, stajnie, fermy).

3 677,70 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00160

Lampa owadobójcza Turbina 30602 to urządzenie stworzone przez włoską firmę MO-EL, które przeznaczone jest dla obszarów wiejskich (gospodarstwa rolne, stajnie, fermy). Lampa została stworzona przez włoską firmę MOEL. Produkt jest całkowicie bezpieczny. Aby zwabić owady, wykorzystywane są świetlówki UV-A, a następnie zostają wciągnięte przez wiatrak napędzany przez silnik elektryczny do wewnątrz lampy wiatrakowej i nie ma możliwości sam się z niej wydostać. Lampę owadobójczą można stosować wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Lampa owadobójcza wiatrakowa jest idealnym rozwiązaniem w zwalczaniu much, komarów i innych owadów latających w rolnictwie oraz przy hodowli zwierząt, ponieważ lampa nie zawiera żadnych środków chemicznych, które mogłyby być niebezpieczne dla ludzi oraz zwierząt.

Pojemnik lampy wykonany jest ze stali nierdzewnej a obudowa zewnętrzna i wiatrak zrobione są z aluminium, co daje gwarancje dobrej jakości.

Lampa owadobójcza posiada poziom ochrony przed wodą i wilgocią IPX4. Oznacza to, że można wykorzystywać lampę na zewnątrz w trakcie deszczu. Urządzenie może być przymocowane do ściany za pomocą kołków lub łańcuchami do sufitu. Produkt jest całkowicie bezpieczny i nie wiąże się z żadnym ryzykiem podczas jego użytkowania. Żelazna obudowa urządzenia chroni przed ryzykiem zapalenia się.

Charakterystyka:

  • Ilość świetlówek: dwie, po jednej stronie lampy
  • Moc świetlówek: 2x40 W
  • Obszar działania: 350 m² (15-18 m w zasięgu liniowym)
  • Szybkość zasysania powietrza: silnik o prędkości obrotowej (100 obrotów/min) – 4 m/s
  • Zużycie energii: 115 W

Zdjęcie stadnini koni z lampą na owady

Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).