cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lampa Wiatrakowa MOON 3688L

Stopień
1 Review

Lampa wiatrakowa MOON 3688L stworzona została przez włoską firmę MO-EL, aby skutecznie radzić sobie z owadami latającmi.

701,30 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00158

Lampa Owadobójcza Ledowa Wiatrakowa Moon 3688L jest innowacyjnym i najnowszym modelem w ofercie lamp wiatrakowych, który charakteryzuje się znakomitym stylem i elegancją. Produkt wyprodukowany jest we Włoszech przez firmę MOEL. W ofercie firmy MOEL widniały 3 modele lampy wiatrakowej MOON. Najnowszy model jest lżejszy, zużywa mniejszą ilość prądu a ledy, które umieszczone są w lampie są o wiele bardzie wytrzymałe (potrafią pracować przez 30 000 godzin).

Model MOON, dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi jest najczęściej wybierany przez klientów, który idealnie sprawdzi się do użytku wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Lampę można wykorzystać w restauracjach, kawiarniach, barach. Światło, które emituje lampa symuluje światło księżyca, które odbijając się od tafli wody pod kątem 45℃ skutecznie wabi owady nocą. Urządzenie swoim zasięgiem działania obejmuje obszar do 300 m².

Najlepiej lampa sprawdzi się w: cukierniach, piekarniach, sklepach spożywczych oraz na użytek domowy w: kuchni, salonie, na werandach, tarasach. Lampę najlepiej ustawić w miejscu, gdzie jest ograniczony dostęp do światła. Lampę można zamontować na ścianie, postawić lub powiesić.

Lampa skonstruowana jest w taki sposób, że przypomina naturalne środowisko komarów. Przez to w skuteczny sposób możliwe jest ich zwabienie. Lampa wiatrakowa jest w pełni bezpieczna, również dla dzieci , przez co nawet w kontakcie z ręką- zatrzymuje pracę wiatraków. Lampa owadobójcza jest odporna na kurz i wodę (IP34), co sprawia, że można używać jej także w trakcie deszczu. Ledy oraz silniczek w lampie owadobójczej są energooszczędne- zużycie energii wynosi 9 W. Ledy umieszczone w lampie potrafią pracować przez 30 000 godzin.

Świetlówki:

  • Promieniowanie: UV-A
  • Moc: 32 W

Charakterystyka:

  • Materiał: ABS/PMMA (konstrukcja z tworzywa sztucznego i ze stali)
  • Wymiary: 245x220x340 (mm)
  • Obszar działania lampy: 300 m²
  • W pełni bezpieczne dla człowieka
  • Bezpieczna dla środowiska
  • Miejsce produkcji: Włochy
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).