cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lampa Wiatrakowa INSECTIVORO 368G

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 368G to urządzenie włoskiej firmy MO-EL, które zwalcza owady latające. Model lampy INSECTIVORO 368G został stworzony dla miejsc takich jak: bary, cukiernie, piekarnie, sklepy, pomieszczenia domowe.

637,14 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00156

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 368G to urządzenie włoskiej firmy, które zwalcza owady latające. Model lampy INSECTIVORO 368G został stworzony dla miejsc takich jak: bary, cukiernie, piekarnie, sklepy, pomieszczenia domowe. Zaleta, jaką posiada lampa wiatrakowa to wysoka wydajność, która idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną. Działanie lampy jest dyskretne. Charakteryzuję się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem (również dla dzieci). Innowacyjny design lampy sprawia, że we wnętrzu idealnie wkomponowuje się w otoczenie. Lampa wiatrakowa Insectivoro 368G posiada certyfikat HACCP, który który jest zapewnieniem bezpieczeństwa w przemyśle spożywczym.

Świetlówki:

  • Promieniowanie: UV-A
  • Moc: 32 W

Charakterystyka:

  • Materiał: PC/ABS
  • Wymiary: 245x220x340 (mm)
  • Obszar działania lampy: 180 m²
  • W pełni bezpieczne dla człowieka
  • Bezpieczna dla środowiska
  • Miejsce produkcji: Włochy

Sugerowane zastosowanie: cukiernie, piekarnie, sklepy, użytek domowy: kuchnia, salon, werandy, tarasy. Lampę należy umieścić w miejscu, w którym występuje mała ilość światła. Można przymocować lampę do ściany, powiesić lub postawić w wybranym miejscu.

Światło UV-A skutecznie przyciąga owady. Wiatrak wciąga owady, które następnie wpadają do pojemnika( pojemnik znajduje się w środku lampy). Lampa wiatrakowa wyposażona jest w specjalne drzwiczki, które zamykają się w momencie, kiedy wyciąga się pojemnik z lampy, aby uniemożliwić owadom wydostanie się ze środka. Użytkownik lampy wiatrakowej może zdecydować, kiedy chce otworzyć pojemnik z owadami. Pojemnik oraz wbudowany filtr wyciąga się niezwykle łatwo co ułatwia użytkowanie lampy wiatrakowej oraz jej czyszczenie.

Znaczącym atutem lampy jest fakt, że wiatrak, który posiada zaokrąglone końcówki nie tnie owadów ani ich nie rozrywa- wciąga je tylko do lampy nie uszkadzając ich. Wiatrak jest bezpieczny, również dla dzieci. Lampa posiada wszelkie zezwolenie oraz spełnia restrykcyjne wymogi unijne. Lampa wiatrakowa wykonana jest z plastiku, który odporny jest na zarysowania a przy tym wygląd lampy nie zaburzy aranżacji pomieszczeń. Urządzenie można w łatwy sposób przenieść oraz umieścić w dowolnym miejscu- wyjątkiem jest miejsce, które narażone jest na opady deszczu. Urządzenie wykonane jest z surowców wtórnych. W swoim składzie nie zawiera skubstancji trujących, nie wydziela dymu, zapachów oraz fal elektromagnetycznych.

Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).