cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lampa wiatrakowa INSECTIVORO 363G

Lampa wiatrakowa Insectivoro 363G stworzona jest przez włoską firmę MO-EL, która wyłapuje owady poprzez ich wciąganie za pomocą wbudowanego wiatraka do specjalnego pojemnika.

761,30 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00159

Lampa wiatrakowa Insectivoro 363G stworzona jest przez włoską firmę MOEL, która wyłapuje owady poprzez ich wciąganie za pomocą wbudowanego wiatraka do specjalnego pojemnika. Produkt idealnie sprawdzi się w miejscach, w którym występują owady latające takie jak: osy, muchy, komary. Lampa owadobójcza idealnie sprawdzi się w szpitalach, aptekach, restauracjach, sklepach z żywnością. W lampie znajduje się świetlówka UV-A o mocy 32W oraz świetlówka UV-C wykazująca działanie bakteriobójcze, która ma za zadanie sterylizować owady, które zostały wciągnięte przez lampę owadobójczą z bakterii i drobnoustrojów. Lampa przeznaczona jest do użytkowania w miejscach, w których należy zachować szczególną higienę np. sklepy spożywcze, miejsca produkcji żywności, laboratoria itp. Posiada certyfikat HACCP a także certyfikat od Wydziału Medycyny Uniwersytetu w Parmie na dowód tego, że urządzenie jest skuteczne/bakteriobójcze.

W lampie wiatrakowej można ustawić dwie prędkości działania. Pierwszy stopień prędkości jest dyskretny i cichy, jednak jest bardzo wydajny w stosunku do małych owadów takich jak np. komary. Drugi stopień prędkości służy do wyłapywania większych owadów takich jak muchy, osy, ćmy.

Świetlówki ze światłem ultrafioletowym UV-A przyciągają owady do lampy, a następnie wciągają je za pomocą wiatraka. Są dwie opcje przy użytkowaniu lampy wiatrakowej- czekać aż owady wewnątrz pojemnika wysuszą się lub wypuścić owady po tym, jak wpadną do pojemnika, który znajduje się w środku lampy. Lampa wiatrakowa wyposażona jest w specjalne drzwiczki, które zamykają się w momencie, kiedy wyciąga się pojemnik z lampy, aby uniemożliwić owadom wydostanie się ze środka. Użytkownik lampy wiatrakowej może zdecydować, kiedy chce otworzyć pojemnik z owadami. Pojemnik oraz wbudowany filtr wyciąga się niezwykle łatwo co ułatwia użytkowanie lampy wiatrakowej oraz jej czyszczenie.

Znaczącym atutem lampy jest fakt, że wiatrak, który posiada zaokrąglone końcówki nie tnie owadów ani ich nie rozrywa- wciąga je tylko do lampy nie uszkadzając owadów. Wiatrak jest bezpieczny, również dla dzieci. Lampa posiada wszelkie zezwolenie oraz spełnia restrykcyjne wymogi unijne. Lampa wiatrakowa wykonana jest z plastiku, który odporny jest na zarysowania a przy tym jej wygląd nie zaburzy aranżacji pomieszczeń. Urządzenie można w łatwy sposób przenieść oraz umieścić w dowolnym miejscu- wyjątkiem jest miejsce, które narażone jest na opady deszczu. Wykonane jest z surowców wtórnych. W swoim składzie nie zawiera substancji trujących, nie wydziela dymu, zapachów oraz fal elektromagnetycznych.

Świetlówki:

  • Promieniowanie: UV-A
  • Moc: UV-A (32 W) oraz UV-C (9 W)

Charakterystyka:

  • Materiał: PC/ABS
  • Wymiary: 245x220x340
  • Obszar działania lampy: 180 m² (14-16 m w zasięgu liniowym)
  • Nieszkodliwa dla człowieka
  • Bezpieczna dla środowiska
  • Miejsce produkcji: Włochy
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).