cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lampa Wiatrakowa INSECTIVORO 361B

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 368G to urządzenie włoskiej firmy MO-EL, które zwalcza owady latające.

637,30 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00157

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 368G to urządzenie włoskiej firmy MO-EL, które zwalcza owady latające. Model lampy INSECTIVORO 368G został stworzony dla miejsc takich jak: bary, cukiernie, piekarnie, sklepy, pomieszczenia domowe. Lampa wiatrakowa posiada dwie możliwe regulacje prędkości. Urządzenie może wolniej działać w nocy, a szybciej w ciągu dnia, co sprawia, że w sposób cichy wyłapuje małe owady latające np. komary, a w ciągu dnia większe rodzaje owadów np. osy, końskie muchy. Działa w sposób dyskretny. Jest bezpieczna dla dzieci oraz dla środowiska. Lampa wiatrakowa zaprojektowana w sposób innowacyjny, aby dopasować się do wybranego pomieszczenia.

Sugerowane zastosowanie: cukiernie, piekarnie, sklepy, użytek domowy: kuchnia, salon, werandy, tarasy. Lampę należy umieścić w miejscu, w którym występuje mniej światła. Można przymocować lampę do ściany, powiesić lub postawić w wybranym miejscu.

Owady przyciągane są przez emitowane światło, a następnie wciągane są za pomocą wiatraka, po czym wpadają do dołączonego do lampy pojemnika, który znajduje się wewnątrz lampy. Lampa wiatrakowa wyposażona jest w specjalne drzwiczki, które zamykają się w momencie, kiedy wyciąga się pojemnik z lampy, aby uniemożliwić owadom wydostanie się ze środka. Użytkownik lampy wiatrakowej może zdecydować, kiedy chce otworzyć pojemnik z owadami. Pojemnik oraz wbudowany filtr wyciąga się niezwykle łatwo co ułatwia użytkowanie lampy wiatrakowej oraz jej czyszczenie.

Znaczącym atutem lampy jest fakt, że wiatrak, który posiada zaokrąglone końcówki nie tnie owadów ani ich nie rozrywa- wciąga je tylko do lampy nie uszkadzając ich. Wiatrak jest bezpieczny, również dla dzieci. Lampa posiada wszelkie zezwolenie oraz spełnia restrykcyjne wymogi unijne. Lampa wiatrakowa wykonana jest z plastiku, który odporny jest na zarysowania a przy tym jej wygląd nie zaburzy aranżacji pomieszczeń. Urządzenie można w łatwy sposób przenieść oraz umieścić w dowolnym miejscu- wyjątkiem jest miejsce, które narażone jest na opady deszczu. Wykonane jest z surowców wtórnych. W swoim składzie nie zawiera substancji trujących, nie wydziela dymu, zapachów oraz fal elektromagnetycznych.

Świetlówki:

  • Promieniowanie: UV-A
  • Moc: 32 W

Charakterystyka:

  • Materiał: PC/ABS
  • Wymiary: 245x220x340 (mm)
  • Obszar działania lampy: 180 m² (14-16 m w działaniu liniowym)
  • W pełni bezpieczne dla człowieka
  • Bezpieczna dla środowiska
  • Miejsce produkcji: Włochy
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).