cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lampa lepowa Mo-Stick Professional 397

Urządzenie służy do zwalczania owadów latających. Lampa została zaprojektowana z myślą o ochronie dużych pomieszczeń przemysłowych, w których konieczne jest utrzymanie odpowiedniej higieny.

1 981,30 zł
Brutto
Ilość

DV00154

Lampa Owadobójcza Lepowa MO STICK 397 produkowana jest we Włoszech. Urządzenie służy do zwalczania owadów latających. Lampa została zaprojektowana z myślą o ochronie dużych pomieszczeń przemysłowych, w których konieczne jest utrzymanie odpowiedniej higieny. Lampa owadobójcza posiada certyfikat HACCP.

Lampę owadobójczą lepową Mo-Stick 397 powinno stosować się w miejscach, w którym owady mogą mieć kontakt z pożywieniem, które jest:

 • Produkowane,
 • Przetwarzane,
 • Przechowywane,
 • Sprzedawane.

Urządzenie doskonale zastępuje środki chemiczne na owady latające, które dostępne są na rynku. Wygląd urządzenia stworzony jest tak, aby idealnie komponowało się w wybranych pomieszczeniach.

Świetlówki:

 • Ilość świetlówek: dwie
 • Promieniowanie: UV-A
 • Moc: 80 W
 • Obszar działania: 700-800 m² (15-18 m w działaniu liniowym)
 • Odporne na stłuczenia, posiadają wodoszczelny uchwyt
 • Wykonane są z nietłukącej się osłonki- w przypadku gdy szkło pęknie, nie zostaje ono rozproszone a fosfiny znajdujące się w lampie nie wyciekają na zewnątrz
 • Przezroczysta osłonka

Lampy lepowe najlepiej stosować wewnątrz obiektów np. (w miejscach, gdzie przetwarzane są ryby, w hurtowniach żywności, w miejscach, gdzie produkuje się nabiał, w rzeźniach, przy innych różnych produkcjach i przetwórstwach spożywczych, w sklepach z winem, rafineriach cukrowych, marketach, budynkach usługowo-handlowych).

Lampy owadobójcze lepowe są lepszą alternatywą dla lamp owadobójczych rażących, ponieważ nie rozpraszają one cząstek owadów po całym otoczeniu. W lampach owadobójczych lepowych owady przyklejają się do specjalnych lepów, przez co łatwiej jest utrzymać czystość i higienę oraz zapobiega ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i możliwości dostania się części owada np. do pożywienia.

Lampa owadobójcza Mo-Stick Professional 397 sprawdzi się idealnie w miejscach, w których znajdują się materiały łatwopalne oraz w miejscach, w których mogą powstawać niebezpieczne pyły i gazy np. w rafineriach cukrowych, sklepach winiarskich.

Urządzenie posiada potwierdzenie wdrożenia systemu analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP będącego gwarancją bezpieczeństwa w przemyśle spożywczym (certyfikat HACCP). Posiada również klasę ochrony przed pyłem, parą wodną i wodą IP55 (lampa jest pyłoodporna i wodoodporna, przez co można je czyścić za pomocą wody). Lampa posiada wodoszczelny kabel otoczony kauczukiem.

Promienie UV-A przyciągają owady, co skutkuje, że łapane są przez specjalne wkłady lepowe. Lampy nie powinno montować się przy źródłach światła (np. przy oknach) oraz w miejscach, w których występują silne przepływy powietrza (silne przepływy powietrza mogą zakłócać lot owada do lampy lepowej).

Nie należy instalować lampy lepowej Mo-Stick w pobliżu miejsc produkcyjnych. Lampy lepowe przyciągają owady, a celem w miejscach produkcyjnych jest wyeliminowanie występowania owadów. Idealnym rozwiązaniem jest umiejscowienie lampy lepowej Mo-Stick pomiędzy miejscem produkcyjnym a wejściem do pomieszczenia. Takie rozwiązanie zapewni wyłapanie owadów zanim przedostaną się do najważniejszych miejsc w pomieszczeniach produkcyjnych.

Lampa zaprojektowana jest tak, aby wyglądała stylowo i dyskretnie oraz aby skutecznie działała na owady. Lampę można umieścić na suficie, którą mocuje się na 2 łańcuszkach, przymocować ją do ściany lub postawić na ziemi. Lampę MOEL można w bardzo łatwy sposób czyścić za pomocą wody.

Brak opini użytkowników.