cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Lampa lepowa Mo-Stick 372 Professional

Lampa lepowa zwalcza owady latające. Model lampy został zaprojektowany z myślą o dużych pomieszczeniach przemysłowych, które wymagają utrzymywania najwyższej jakości czystości oraz higieny (miejsca produkcyjne, przetwórstwa, kuchnie przemysłowe).

2 631,30 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00155

Lampa Owadobójcza Lepowa MO STICK 372 Professional stworzona została przez włoską firmę MOEL. Model lampy został zaprojektowany z myślą o dużych pomieszczeniach przemysłowych, które wymagają utrzymywania najwyższej jakości czystości oraz higieny (miejsca produkcyjne, przetwórstwa, kuchnie przemysłowe). Lampa spełnia wszystkie potrzebne wymagania dotyczące bezpieczeństwa i higieny oraz posiada certyfikat HACCP, który jest zapewnieniem bezpieczeństwa w przemyśle spożywczym. Lampa Mo-Stick 372 jest odporna na kurz, wodę i parę wodną. Wskazuje na to stopień ochrony IP65, który określa, że urządzenie jest pyłoszczelne oraz wodoszczelne). Model posiada wodoszczelny uchwyty na świetlówki oraz wodoszczelny kabel wykonany z kauczuka. Urządzenie podczas pracy nie wydaje dźwięków, a pozbywanie się owadów odbywa się niezwykle dyskretnie.

Świetlówki

 • Ilość: dwie
 • Promieniowanie: UV-A
 • Moc: 80W
 • Niskociśnieniowe, rtęciowe, ze szkła cylindrycznego
 • Emisja ultrafioletu: wytwarzana pomiędzy 300-400 nm przy maksymalnym poziomie 365 nm,
 • Nietłukące się osłonki
 • W przypadku gdy szkło pęknie, nie zostaje ono rozproszone a fosfiny znajdujące się w lampie nie wyciekają na zewnątrz

Charakterystyka

 • Materiał: stal nierdzewna AISI 304
 • Wymiary: 400x170x265
 • Obszar działania lampy: 700-800 m2 (15-18 m w działaniu liniowym)
 • W pełni bezpieczne dla człowieka
 • Miejsce produkcji: Włochy

Sugerowane jest, aby lampę stosować w pomieszczeniach wewnętrznych takich jak kuchnie w barach/restauracjach, rzeźniach, w miejscach produkcyjnych/przetwórstwa spożywczego, przy produkcji leków oraz na użytek zewnętrzny. Lampę można użyć także w miejscach takich jak: rafinerie cukrowe, sklepy z winem (tam, gdzie występuje duże ryzyko wystąpienia ognia).

Lampa przeznaczona jest dla dużych pomieszczeń przemysłowych, które wymagają niezwykłej dbałości o higienę.

Lampa owadobójcza lepowa MO-STICK 372 została zaprojektowana dla dużych pomieszczeń przemysłowych, wymagających najwyższego stopnia higieny takich obszary produkcji czy przetwórstwa żywności oraz kuchnie dużych rozmiarów.

Lampy owadobójcze lepowe są lepszą alternatywą dla lamp owadobójczych rażących, ponieważ nie rozpraszają one cząstek owadów po całym otoczeniu. W lampach owadobójczych lepowych owady przyklejają się do specjalnych lepów, przez co łatwiej jest utrzymać czystość i higienę oraz zapobiega ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i możliwości dostania się części owada np. do pożywienia.

Lampa lepowa jest bardzo łatwa w czyszczeniu- wystarczy przemyć ją wodą oraz wymienić wkład lepowy. Design lampy został stworzony tak, aby wyglądała ona elegancko i dyskretnie, a zarazem, żeby była skuteczna w walce z owadami latającymi.

Nie należy instalować lampy lepowej Mo-Stick w pobliżu miejsc produkcyjnych. Lampy lepowe przyciągają owady, a celem w miejscach produkcyjnych jest wyeliminowanie występowania owadów. Idealnym rozwiązaniem jest umiejscowienie lampy lepowej Mo-Stick pomiędzy miejscem produkcyjnym a wejściem do pomieszczenia. Takie rozwiązanie zapewni wyłapanie owadów zanim przedostaną się do najważniejszych miejsc w pomieszczeniach produkcyjnych.

Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).