cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Karmnik Stacja deratyzacyjna na gryzonie duża

Stopień
2 Reviews

Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z gryzoniami. Stacja deratyzacyjna na duże gryzonie to efekt wielu lat doświadczeń VACO w zabezpieczaniu obiektów przemysłowych przed szkodnikami

17,58 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00021

Stacja deratyzacyjna VACO to dyskretny sposób na zabezpieczenie przed obecnością gryzoni w warunkach domowych. Karmnik sprawdza się doskonale jako zabezpieczenie domów, piwnic, itp.

Najważniejsze zalety

  • wytrzymała konstrukcja,
  • prosta i bezpieczna w obsłudze,
  • dostosowana do różnych typów trutek,
  • zamykana na kluczyk.

Kompaktowa i wytrzymała konstrukcja sprawia, że gryzonie nie wyczuwają żadnego zagrożenia. Stacja deratyzacyjna jest bezpieczna w użytkowaniu – zamknięcie na klucz niweluje zagrożenie kontaktu produktu z dziećmi i zwierzętami domowymi.

Karmnik jest odpowiedni do różnych typów zanęt – past, granulatów lub kostek. Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z małymi gryzoniami. Technologia stworzona przez profesjonalistów w najlepszej cenie na polskim rynku.

Sposób użycia

Otworzyć stację. Umieścić wewnątrz wybraną trutkę i zamknąć za pomocą kluczyka dołączonego do zestawu. Ustawić stacje deratyzacyjne przy ścianach i w narożnikach, najlepiej w odległości 2-15 m od siebie.

Arkusz danych
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3926 90 97
Opinie klientów
opinie (2)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).