cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info
Duża grupa produktów VACO Retail to preparaty ECO,
które nie mają szkodliwego wpływu na ludzi i zwierzęta domowe.

VACO Retail sp. z o. o. to polska firma, wywodząca się z firmy VACO sp. z o. o., która specjalizuje się w zwalczaniu szkodników, zarządzaniu ryzykiem sanitarnym obiektów oraz gospodarką odpadami. Obecność na rynku od 1997 roku, doświadczenie i profesjonalizm – pozwoliło nam nawiązać współpracę z największymi międzynarodowymi koncernami spożywczymi, handlowymi i przemysłowymi. Głównym celem VACO jest wspieranie przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki w skutecznym i ekologicznym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami. Dążymy do eliminowania strat i zagrożeń, jakie mogą powodować zarówno szkodniki i niewłaściwe metody ich zwalczania. VACO jest największym przedsiębiorstwem w swojej branży – zabezpieczamy ponad 13 tys. obiektów na terenie całej Polski, w tym ponad 1100 zakładów produkcyjnych.

Na podstawie naszych doświadczeń w branży profesjonalnej powstała linia preparatów dla klientów detalicznych. Podstawowym kryterium doboru produktów w ofercie VACO jest skuteczność i efektywność. Z przyjemnością możemy poinformować, że przez ten czas udało nam się osiągnąć pozycję jednaj z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku preparatów do walki z owadami. Zwracamy również szczególną uwagę na innowacyjne rozwiązania ekologiczne.
Na dzień dzisiejszy, mamy w swojej ofercie ponad 70 produktów, z czego ponad 25 to produkty ekologiczne, które nie ustępują skutecznością preparatom opartym na szkodliwych substancjach chemicznych. Sprawdź nas już dziś i sam przekonaj się, że możesz pozbyć się problemu owadów na długo nie używając chemii. W styczniu 2019 roku dzięki dynamicznemu rozwojowi, dział produktów detalicznych wyodrębnił się jako osobna spółka pod nazwą VACO Retail sp. z o. o.


  • Adres: ul. Dąbrowskiego 44, 50-457 Wrocław
  • Telefon: +48 71 750 73 41
  • Fax: +48 71 750 73 01
  • Godziny otwarcia: od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 16:00
  • E-mail: sklep@zielonaochrona.pl
  • Witryna firmowa: vaco-retail.pl

Proponowane produkty