cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

ECO Spray na Gołębie i Inne Ptaki

Stopień
1 Review

Aerozol na ptaki zawiera naturalne olejki eteryczne, stanowiące, naturalną barierę przed ptakami. Skutecznie zniechęca do przebywania w miejscach jego aplikacji, np. okna, parapety, dachy, chodniki, gzymsy.

20,96 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00045

Ptaki przenoszą choroby zakaźne, ich odchody to istna bomba ekologiczna, zagrażająca naszemu zdrowiu, potrafią trwale zniszczyć elewacje budynków, a do tego są nieestetyczne. Aerozol na ptaki zawiera naturalne olejki eteryczne, stanowiące, naturalną barierę przed ptakami. Skutecznie zniechęca do przebywania w miejscach jego aplikacji, np. okna, parapety, dachy, chodniki, gzymsy. Produkt ulega biodegradacji i jest bezpieczny dla otoczenia człowieka.

Odstrasza ptaki w tym: gołębie i inne.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać miejsca występowania ptaków, pozostawić do wyschnięcia. Nie stosować bezpośrednio przed opadem deszczu, jeśli deszcz wystąpi przed wyschnięciem preparatu, zabieg należy powtórzyć.
pakowanie 300 ml zabezpiecza ok. 4 m²

Arkusz danych
Okres przydatności
3 lata
Skład
propan 50%, butan 50%, Izobutan 50%, olejek miętowy 10%, benzoesan benzylu
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 91 90

Pobierz

Karta Charakterystyki DV45

Pobierz (275.23KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).