cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

ECO Pułapka na osy i muchy + wkład

Stopień
1 Review

Pułapka służy do monitorowania obecności os, muszek owocówek i innych owadów latających poprzez ich odławianie.

23,66 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00024

Pułapka na osy i muchy jest skuteczna dzięki specjalnej konstrukcji i kompozycji płynu wabiącego. Sam płyn wabiący to mieszanina naturalnych soków roślinnych, skutecznie wabiący muchy, osy i inne insekty. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Odpowiednio dobrane PH i gęstość cieczy uniemożliwia wydostanie się owadów na zewnątrz. Wyrób posiada estetyczny, harmonijny kształt.

Sposób użycia

Wlać zawartość saszetki do pułapki. Pułapkę zakręcić i umieścić w miejscu trudno dostępnym dla dzieci, osób postronnych oraz słabo nasłonecznionym.

Nie umieszczać pułapki w pomieszczeniach mieszkalnych i w bezpośrednim sąsiedztwie gniazda. Pułapkę mocować w nocy lub wcześnie rano, kiedy owady wykazują najniższą aktywność.

Porada

Należy zawsze zapełniać pułapki do min. 40% objętości. Aby nie wykorzystywać od razu całego płynu wabiącego, można przygotować roztwór łącząc wabik ze słodkim sokiem.

W przypadku występowania dużej ilości much, można zastosować połączenie zsiadłego mleka (jogurtu) z substancją wabiącą.

Arkusz danych
Okres przydatności
3 lata
Skład
Produkt zawiera wyłącznie składniki spożywcze pochodzenia naturalnego
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 91 90

Pobierz

Karta Charakterystyki DV24

Pobierz (416.07KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).